Zajímá vás, kdy jsem se poprvé potkal s počítačem a jak mě ovlivnil? A což teprve Internet, to byla věc.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Zkušenosti | Publikováno: 07.10.2000 | Přečteno: 28621x | Počet komentářů: 0Přinášíme vám román na pokračování o partě kluků. Co všechno taková parta dokáže? Začtěte se do vyprávění hlavního hrdiny Martina.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Povídky | Publikováno: 14.10.2000 | Přečteno: 2696x | Počet komentářů: 0Soutěž pro děti přichází už se svým čtvrtým pokračováním. Tímto úkolem se uzavře první třetina prvního kola soutěže a bude vyhodnoceno a odměněno jedno soutěžní družstvo.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 25.10.2000 | Přečteno: 3493x | Počet komentářů: 0Všimli jste si, že v poslendích dvou týdnech jsou aktualizace eKamaráda poněkud zpožděné? Někdy probíhájí až o půlnoci, občas i chvíli po půlnoci. Zajímá vás, co je toho příčinou?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Internet | Publikováno: 28.10.2000 | Přečteno: 2472x | Počet komentářů: 0Soutěž pro děti pokračuje. Zatím v ní soutěží čtyři koletivy. Vše se tedy zatím rozbíhá. Přinášíme vám pátý úkol. První čtyři budou mít mezivyhodnocení a nejlepší kolektiv bude odměněn.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 01.11.2000 | Přečteno: 2752x | Počet komentářů: 0Budujeme novou klubovnu, no spíš maxiklubovnu. Kluboven tam bude několik a dost velkých. Je to obrovský sklep, který bude sloužit nejenom našemu klubu Ochránci, ale i dětem z okolí.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Volný čas | Publikováno: 04.11.2000 | Přečteno: 2725x | Počet komentářů: 0Seriál o tvorbě www stránek pomocí HTML pokračuje. Dnes si ukážeme, jak se dělají formuláře.
Napsal: Vávra David, Rubrika: Internet | Publikováno: 12.11.2000 | Přečteno: 3326x | Počet komentářů: 0Soutěž pro party a kluby běží dál a tak přinášíme další úkol. Jsme už v druhé půlce, tak to bude úkol trochu náročnější.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 22.11.2000 | Přečteno: 2699x | Počet komentářů: 0Nedávno jsem psal o tom, jak nám dal náš soused k dispozici svůj sklep na velkou klubovnu. Dal nám ho celý a tak jsem v něm s kamarády začal budovat dům dětí.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Volný čas | Publikováno: 03.12.2000 | Přečteno: 5225x | Počet komentářů: 0Desátý soutěžní úkol naší soutěže pro kluby a party je přímo detektivní. Zahrajte si i vy na detektivy a zkuste přijít na klub záhadě.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 06.12.2000 | Přečteno: 2614x | Počet komentářů: 0Na Internetu je mnoho zajímavých magazínů. Jeden z dalších zajímavých, který má i svoji dětskou rubriku, vám dnes představím.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Zajímavé stránky | Publikováno: 10.12.2000 | Přečteno: 3245x | Počet komentářů: 0Jak ten čas letí, ani jsme se nenadáli a přinášíme vám předposlední úkol tohoto kola naší soutěže pro party a kluby. Dnes vás také seznámíme s výsledky druhého mezikola.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 14.12.2000 | Přečteno: 2427x | Počet komentářů: 0Dalším zajímavým internetovým magazínem je Genese. Její redakce je hodně mladá, přesto je časopis velice zajímavý, poskytuje i doplňkové služby a další novinky plánuje i do budoucna.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Zajímavé stránky | Publikováno: 16.12.2000 | Přečteno: 2703x | Počet komentářů: 0Vánoce jsou svátky, na které jsem se vždycky těšil a těšit budu. Vždy je trávíme v rodinném kruhu a dodržujeme určité tradice. Jsou to svátky domácí, proto je trávíme doma.
Napsal: Jeřábek Lukáš, Rubrika: Zajímavosti | Publikováno: 23.12.2000 | Přečteno: 2874x | Počet komentářů: 0Budete-li na Silvestra na Internetu a chcete-li se bavit, můžu vám doporučit Splachovač.cz, kde najdete velké množství vtipů. Jsou tam ale i další zajímavé služby.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Zajímavé stránky | Publikováno: 31.12.2000 | Přečteno: 4944x | Počet komentářů: 0Na začátku každého roku se bilancuje, s malou bilancí a výhledem přicházíme i my na počátku tohoto nového roku, nového století a nového milénia. Tato bilance se bude týkat nejenom eKamaráda, ale i SKSK ČR a ICOK.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Zkušenosti | Publikováno: 03.01.2001 | Přečteno: 5806x | Počet komentářů: 0Ve středu 3.ledna jsem si vyrazil na výlet až do Prahy, abych tam v 17 hodin na Václavském náměstí vyjádřil svůj názor na černou televizní obrazovku se stupidním nápisem. Všiml jsem si tam některých drobností, které bych chtěl připomenout.
Napsal: Jůza Pavel, Rubrika: Zajímavosti | Publikováno: 06.01.2001 | Přečteno: 4303x | Počet komentářů: 0O Zavináči jsem již psal, na Internetu je již delší dobu. S novým miléniem se však objevil v novém kabátě. Není to jenom nové vzhled, ale stal se u něj dynamický on line časopis pro děti.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Zajímavé stránky | Publikováno: 11.01.2001 | Přečteno: 3877x | Počet komentářů: 0X-chat je oproti svému kolegovi bez pomlčky poměrně málo známých, chodí tam o hodně míň lidí, má i méně funkcí, přesto je ale zajímavý a má dostatek svých přiznivců.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Zajímavé stránky | Publikováno: 14.01.2001 | Přečteno: 3191x | Počet komentářů: 0Jaký je vztah hygieniků k volnočasovým aktivitám dětí a mládeže? Podle mých zkušeností hodně negativní až téměř likvidační. Dnes bohužel bez byrokracie nejde dělat vůbec nic!
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Komunální politika | Publikováno: 24.01.2001 | Přečteno: 5188x | Počet komentářů: 0© Stránka vygenerována za 0.2040 sec. | Aktuálně máme v databázi 8230 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz
Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha