Minule jsme opustili Martina s jeho kamarádem Pavlem ve chvíli, kdy byli přistiženi při pomstě Karlovi, který žaloval na Pavla. Jak vše dopadne?
Napsal: Černý Pavel - King, Rubrika: Povídky | Publikováno: 21.10.2003 | Přečteno: 4946x | Počet komentářů: 0Učebnici a cvičebnici informatiky pro ZŠ vydalo nedávno nakladatelství Computer Press. Co vše v této užitečné knize najdete?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Internet | Publikováno: 27.10.2003 | Přečteno: 2925x | Počet komentářů: 0V edici Přírodní katastrofy vydalo nakladatelství Computer Press knihu Požáry. Zajímavou a srozumitelnou formou je v ní vysvětleno. kde a proč k nim dochází.
Napsal: Břežanský Marek, Lorenc David, Rubrika: Literatura | Publikováno: 28.10.2003 | Přečteno: 2807x | Počet komentářů: 0Zajímavou kniho o tom, proč dochází k zemětřesení a kde k nim dochází vydalo v edici Přírodní katastrofy nakladatelství Computer Press.
Napsal: Břežanský Marek, Lorenc David, Rubrika: Literatura | Publikováno: 30.10.2003 | Přečteno: 3265x | Počet komentářů: 0Dětská seznamka společně s Magazínem eKamarád uspořádala prázdninovou soutěž na téma Můj nejlepší kamarád. Do finále postoupily dva příspěvky, mezi kterými se rozhodovalo o vítězi.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 03.11.2003 | Přečteno: 2545x | Počet komentářů: 0Kluci se dostali opět do situace, kdy jsou obviněni neprávem a mají si vybrat, zda přijmout trest a jaký a nebo zda se pokusit o útěk.
Napsal: Procházka Josef - Pepíno, Rubrika: Povídky | Publikováno: 04.11.2003 | Přečteno: 3511x | Počet komentářů: 0Proč a kde dochází k erupcím? To se můžete dočíst v knize Sopky, kterou nedávno vydalo nakladatelství Computer Press.
Napsal: Břežanský Marek, Rubrika: Literatura | Publikováno: 06.11.2003 | Přečteno: 3792x | Počet komentářů: 0Další knihou z edice Děsivé dějiny, je kniha Romane Ferstla Prohnaní Přemyslovci, kterou ilustracemi doplnila Dita Mlejnková.
Napsal: Lorenc David, Rubrika: Literatura | Publikováno: 07.11.2003 | Přečteno: 3466x | Počet komentářů: 0Další knihou z edice Přírodní katastrofy, kterou vydalo nakladatelství Computer Press jsou Neil Morrisovy Hurikány a tornáda.
Napsal: Břežanský Marek, Rubrika: Literatura | Publikováno: 10.11.2003 | Přečteno: 4405x | Počet komentářů: 0Nakladatelství Egmont vydalo v edici Děsivé dějiny další zajímavou knihu od Terry Deary.
Napsal: Lorenc David, Rubrika: Literatura | Publikováno: 13.11.2003 | Přečteno: 3223x | Počet komentářů: 0Podzim Tuláků pokračuje v roce 1991 dalšími tradičními akcemi. Nahlédněte spolu s námi do jejich kroniky.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Kroniky | Publikováno: 16.11.2003 | Přečteno: 2598x | Počet komentářů: 0Listujeme kronikou číslo 4 oddílu Tuláci a dostáváme se k jejich první akci v roce 1992, kdy se tradičně účastní závodu Prahou plnou strašidel.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Kroniky | Publikováno: 23.11.2003 | Přečteno: 2930x | Počet komentářů: 0Jak vidí děti město, ve kterém žijí? Co vědí o jeho minulosti a co by pro něj, pro sebe a pro nás všechny chtěly v budoucnosti? O tom všem bude výstava Roztoky a muzeum dětskýma očima, která bude v muzeu zahájena ve čtvrtek 27. listopadu.
Napsal: Redakční poštou, Rubrika: Pozvánky | Publikováno: 21.11.2003 | Přečteno: 3153x | Počet komentářů: 0Čtyřdenní CVVZ, která se konala v uplynulém prodlouženém víkendu za dosud rekordní účasti, včera v Brně skončila.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Vedoucí | Publikováno: 18.11.2003 | Přečteno: 2878x | Počet komentářů: 0Víte, jak se ve škole pozná, kdo je moudřejší?
Napsal: Honzík Miloslav - Lumpík, Rubrika: Humor | Publikováno: 22.11.2003 | Přečteno: 2729x | Počet komentářů: 0Ani v zimním únoru 1992 Tuláci nezaháleli. V té době působili jako skautský oddíl. Nahlédněte s námi do jejich kroniky.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Kroniky | Publikováno: 30.11.2003 | Přečteno: 2943x | Počet komentářů: 0Končí zima roku 1992 a blíží se jaro a Tuláci mají stále napilno. Ostatně nahlédněte s námi do jejich kroniky a posuďte sami.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Kroniky | Publikováno: 07.12.2003 | Přečteno: 3030x | Počet komentářů: 0Jaro roku 1992 je podle kroniky skautského oddílu Tuláci bohaté. Co všechno stihli prožít, se můžete dozvědět s námi, z jejich kroniky.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Kroniky | Publikováno: 14.12.2003 | Přečteno: 2950x | Počet komentářů: 0V dubnu a květnu začínají Tulákům vícedenní výlety. Nejinak tomu bylo i v roce 1992.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Kroniky | Publikováno: 21.12.2003 | Přečteno: 2783x | Počet komentářů: 0Stejně jako tento článek se jmenovala i přednáška, kterou měl na brněnské CVVZ Jiří Zajíc - Edy.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Zkušenosti | Publikováno: 27.11.2003 | Přečteno: 5177x | Počet komentářů: 0© Stránka vygenerována za 0.2318 sec. | Aktuálně máme v databázi 8239 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz
Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha