Před časem jsme vás informovali o soutěži Webparáda a seznámili s jejími propozicemi. Měla začít začátkem prosince, ale začne až v lednu.
Napsal: Mejta Jakub - Stopař, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 22.12.2002 | Přečteno: 2858x | Počet komentářů: 0Centrum volného času Kamarád pořádá v sobotu v rámci cyklu Od počítače do přírody pochod přes Brdy, který bude doprovázen soutěžemi pro děti o zajímavé ceny.
Napsal: Tisk. agent. mlad. eKamarád, Rubrika: Pozvánky | Publikováno: 07.06.2004 | Přečteno: 2858x | Počet komentářů: 0Před časem jsem se setkal s chytračením s reklamou, před kterým chci varovat ostatní, aby se nenapálili, jako my.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Internet | Publikováno: 15.12.2005 | Přečteno: 2858x | Počet komentářů: 0Nakladatelství B4U Publishing s.r.o. vydalo zajímavou knihu Oldřicha Růžičky pro děti Poklad kapitána Williama Kidda.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Literatura | Publikováno: 07.07.2008 | Přečteno: 2857x | Počet komentářů: 0V internetstudiu pro děti a mládež v Nuslích začala série soutěží. Té první se moc dětí nezúčastnilo, ale těm, co přišli to na radosti neubralo. Nejvíce se radoval Marťas, který soutěž vyhrál a rozšířil si tak svoji domácí videotéku.
Napsal: Břežanský Marek, Rubrika: Prima akce | Publikováno: 15.04.2001 | Přečteno: 2856x | Počet komentářů: 0Prázdniny jsou v půlce a my vám přinášíme další vtipy, které ještě vylepší vaši prázdninovou náladu, které tento týden přálo i počasí.
Napsal: Honzík Miloslav - Lumpík, Rubrika: Humor | Publikováno: 05.08.2001 | Přečteno: 2856x | Počet komentářů: 0Zajímavý turnaj v on line tahové strategii Osadníci pořádá Písmákův deník. Po dvou turnajích se nyní rozjela Extraliga a Superliga.
Napsal: Fencl Martin - Marťas, Rubrika: Internet | Publikováno: 27.01.2005 | Přečteno: 2856x | Počet komentářů: 0Již 247 knihoven zveřejnilo alespoň rámcově svůj program, kterým se zapojí do 7. ročníku Března – měsíce Internetu.
Napsal: Tisk. agent. mlad. eKamarád, Rubrika: Internet | Publikováno: 26.02.2004 | Přečteno: 2856x | Počet komentářů: 0Často řešíme podobnou otázku v denním životě. Navalené potíže ale i denní radosti, které člověku přináší život, může sdílet o samotě, nebo v kruhu své rodiny, kamarádů a přátel. Ke které alternativě se člověk rozhodne, to záleží především na něm samém.
Napsal: Suchoradský Oldřich, Rubrika: Zkušenosti | Publikováno: 08.02.2001 | Přečteno: 2855x | Počet komentářů: 0Napětí mezi Mirkem a Ondrou vzrůsta a tak zákonitě dochází k souboji. Jak souboj dopadne? Vyhraje Mirek nebo Ondra?
Napsal: Bláha Josef - Řešetlák, Rubrika: Povídky | Publikováno: 16.06.2001 | Přečteno: 2855x | Počet komentářů: 0Další pravidla společenského chování se týkají braní ohledu na slabší, ale i vstupování do místnosti, chůze ve dvojici či trojici a prostě galantnosti vůbec. Sem samozřejmě patří i chování ke starším.
Napsal: Kábrt Pavel, Rubrika: Výchova | Publikováno: 21.08.2001 | Přečteno: 2855x | Počet komentářů: 0Minulá otázka o Internetu moc úspěšná nebyla. Zkusíme u něj zůstat a dát něco jednoduššího. Zvládnete to?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 24.07.2007 | Přečteno: 2855x | Počet komentářů: 0Prázdniny se blíží. Prázdniny jsou časem, který očekávají nejenom žáci, ale i učitelé. Nemají té dovolené nějak moc? A nebo ji opravdu potřebují?
Napsal: Suchoradský Oldřich, Rubrika: Škola | Publikováno: 11.06.2002 | Přečteno: 2854x | Počet komentářů: 0První ročník našeho šachového turnaje má za sebou 1. kolo. Dnes vám přinášíme jeho výsledky.
Napsal: Novák Miloslav - Mlsoun, Rubrika: Sport | Publikováno: 19.11.2001 | Přečteno: 2854x | Počet komentářů: 0Jak bude reagovat třídní učitel na zabavené dopisy? Jaký bude osud Viktorovy party, z které ubývají kluci?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Povídky | Publikováno: 11.06.2002 | Přečteno: 2854x | Počet komentářů: 0Jestliže se v roce 1998, kdy byl u nás poprvé vyhlášen březen měsícem Internetu, odhadoval počet uživatelů na 250 000, dnes má zkušenost s Internetem již desetkrát tolik obyvatel České republiky.
Napsal: Tisk. agent. mlad. eKamarád, Rubrika: Internet | Publikováno: 15.04.2003 | Přečteno: 2854x | Počet komentářů: 0Třetí kolo oblíbeného preventivního projektu Svět očima dětí, které pravidelně realizuje odbor tisku a public relations Ministerstva vnitra, se tentokrát zaměřilo na oblast, která může přinést důležité poznatky dětem všech věkových kategorií – trestní odpovědnost dětí a mladistvých.
Napsal: Tisk. agent. mlad. eKamarád, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 19.01.2006 | Přečteno: 2854x | Počet komentářů: 0Prázdniny pokračují. Martin je týden u strýce, ke kterému se mu nejdříve nechtělo, ale nakonec se mu nechce dotamtud. Vesničtí kluci ho nejprve, jako měststkého kluka, moc přátelsky nepřijali, ale Martin je brzy přesvědčil, že není žádnej mazánek a tak se s kluky brzy skamarádil.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Povídky | Publikováno: 21.01.2001 | Přečteno: 2854x | Počet komentářů: 0Církevní základní škola ORBIS – PICTUS každý měsíc připravuje nejen pro své žáky, ale i děti z celého okolí jedno sobotní dopoledne. Děti se zde učí drátovat, vytočit si hrnek nebo vázičku na hrnčířském kruhu, přírodní koláže, navlékají korálky, učí se ubrouskovou techniku apod.
Napsal: Řeháček Jiří - Riki, Rubrika: Volný čas | Publikováno: 15.11.2002 | Přečteno: 2853x | Počet komentářů: 0Dva týdny uplynuly jako voda a je tu další soutěžní otázka naší soutěže o ceny o Zoo Jihlava.
Napsal: Fuček Miloslav, 2MEDIA.CZ, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 06.06.2006 | Přečteno: 2853x | Počet komentářů: 0© Stránka vygenerována za 0.0615 sec. | Aktuálně máme v databázi 8431 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz
Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha