Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Marcela je sobota 20.04.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Klady a zápory CVVZ v Přerově


Cedulky a informovanost

V Přerově se krade jako všude jinde, ale vzhledem k tomu, že jak říkate, byla CVVZ komornější tak jste si prostě obličeje zapamatovali? A pokud si člověk pamatuje, tak nebude dotyčného obtěžovat s cedulkou....Tím to se omlouvám, pokud jsme někomu tímto chováním zapříčinili dojem, že jeho věci nejsou hlídané. Taky bych chtěla reagovat na informovanost fotonků. Mezi fotonky ( i když měli žluté tričko) byli skryti lektoři, kteří občas museli pomoci na této pozici. Bohužel neměl skoro žádné informace. Věděl jen ty informace, které měl pro daný úkol vědět. Proto taky byl zřízen Centrální počítač, který k tomuto účelu byl :-)

Napsal(a): Fotonek :-), email: dne: 29.10.2008

moje zkušenosti

Na cvvz jsem byl poprvé, ale jsem ohromě nadšen. Ze všech kurzů jsem si odnesl spoustu pro mě nových her (orvávací, štafety, netradiční, seznamovací) - díky lektorkám a lektorům, a nabyl jsem zajímavé zkušenosti hlavně na divadle (Autorské divadlo, improvizace...) - díky Jakubu Sedlákovi. Děkuju Pralesovi za hodně dobrý přístup k frisbee, snad se mi povede motivovat děti tak jako motivoval on mě :-) Nástěnku s programy jsem využíval a škrtal jsem se, náhradníci se našli velmi brzo, protože šlo o zcela zaplěné programy. Z naší orgranizace nás jelo asi devět, ale na programech jsem se víc potkával s jinyma lidma (Gabča, Miška, Prales, Maťa, Culík... a další - ahoj:-) ) S organizací jsem problém neměl, snad jen fotonci mohli být informovanější, ale vždycky se to nějak vyřešilo. Jídelna byla často plnější, ale nějak tajně doufám, že by to nebyla jídelna jediná, kdyby opravdu jelo tisíc lidí. Podtrženo sečteno - těším se na příští rok!

Napsal(a): George, email: dne: 29.10.2008

oprava

Oprava: místy to nejsou překlepy, místy to jsou zjevně autorovy problémy s pravopisem.

Napsal(a): M, email: dne: 29.10.2008

Chyby

článek obsahuje nezdravé množství překlepů

Napsal(a): M, email: dne: 29.10.2008




1

© Stránka vygenerována za 0.0041 sec. | Aktuálně máme v databázi 8270 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha