Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Marian je sobota 25.03.2023Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: TheGate - web pro děti a mládež


Spektrum webu je poměrně široké

Spektrum webu je poměrně široké, zajímavá je i jeho minulost. Web je nejenom zábavný, ale i poučný. Je na něm dobré, že se dětem a mládeži lacině nepodbízí. Najdou zde i informace, které by jinak těžko hledali. Kladem je, že se nevyhýbá tabuizovaným tématům. Tím právě myslím dokáže přitahnout velké množství dětí. Pamatuje i na to, že mimo dětí, je tu i mládež. Na tu se myslím jaksi zapomíná. I pro ni je třeba tvořit vhodné weby.

Napsal(a): Mirek Fišer, email: mirekf@centrum.cz dne: 19.08.2000

Nezapomínejme i na mládež

Web zaplňuje místo tím, že nezapomíná na mládež. Jeho spektrum je zaměřeno na starší děti a též na mládež. Na tu se mnohdy zapomíná a nebo se ztotžňuje s dětmi. Děti jsou sice dle naší právní legislativy jakousi podmnožinou mládeže, ale velice specifickou. Je nutno si uvědomit, že mládež, čímž myslím mladé lidi starší 15 let, se už většinou necítí být dětmi a přesto ještě nejsou ani vyzrálými dospělými. Jsou do dospívající jedinci, které nesmíme opomíjet. Věkové období, v kterém jsou, je dosti citlivé. Pro ně jsou právě tolik potřebná témata, o kterých se tak málo mluví. Na TheGate si však mohou své problémy objasnit a to je pro ně myslím důležité. Internet má tu výhodu, že je svým způsobem anonymní, což může v mnoha případech otupit zábrany a umožnit takse tát i na choulostivé věci. A právě to asi dnešní mládež potřebuje.

Napsal(a): Miloslav Fuček , email: fucek@seznam.cz dne: 19.07.2000

Propojení virtuálního a reálného světa

Tato webová stránka je dobrou ukázkou propojení reálného a virtuálního světa. Dítě z blízkého okolí může chodit do oddílu a být tedy i v realitě. Ostatní děti mohou s oddílem a webem žít aspoň virtuálně, ale mají možnost sledovat realitu. Z té se mnou třeba i inspirovat. A to je právě cenné. Ostatně mnohá virtuální kamarádství se časem mění na reálná.

Napsal(a): Milan Nedoma, email: kolumbus1@seznam.cz dne: 19.07.2000
1

© Stránka vygenerována za 0.0027 sec. | Aktuálně máme v databázi 8181 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha