Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Radomír je neděle 03.07.2022Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Názory a postoje této společnosti mohou být dosti nebezpečné


Názory a postoje

Tímto článkem reaguji na některé pořady, konkrétně obě reality schow, ohlasy na ně na rádiu Frekvence 1 a již vyslovené názory v článku Sexi děti autora Miloslava Fučka. Pořad Na Frekvenci 1 byl inspirován tím, že televizní rada udělila televizím prima a Nova pokuty za to, že v reality show před 22. hodinou narušují mravní výchovu dětí vysíláním sexu a vulgární mluvy. Článek Sexy děti již na toto částečně naráží, protože trend dnešní společnsoti preferuje sex jako věc veřejnou, nikoli jako věc intimní.
Odpověď:To že telvize nova a prima dávají tyto reality show se mi nelíbí.:noční show by neměli vůbec dávát je to pro děti ta nejhorší věc. Nejlepší by bylo vůbec tyto pořady nevisílat .


Napsal(a): Jakub Odvárko, email: zskopidlno@zskopidlno.cz dne: 19.10.2005

Sexuální výchova dětíV pořadu na Frekvenci 1 se nechali někteří rodiče slyšet, že děti se dívají na reality show s nimi a že je to pro ně výborná sexuální výchova. Opravdu chceme yvchovávat své děti k tomu, že sex patří na veřejnost? Že sex je v životě to nejdůležitější? Že pro sex není nutný žádná vztah? Že hlavní hodnotou lidského života jsou peníze, protože kvůli něm tam jsou všichni aktéři reality show? Samozřejmě, kdo má peníze, má sex. Učíme tedy děti, že sex se dá koupit. Je to opravdu správné?


Nesouhlasím s rodiči, kteří podporuji veřejný sex za peníze bez vztahu. Tím pádem bych zrušil všechny reality show ve kterých je podporován sex a vulgární mluva.

Napsal(a): Jan Zoubek, email: zskopidlno@zskopidlno.cz dne: 13.10.2005

Bez názvu

nemám názor

Napsal(a): Lucka Trnková, email: zskopidlno@zskopidlno.cz dne: 13.10.2005

Bez názvu

nezájem

Napsal(a): Hana Vančurová, email: zskopidlno@zskopidlno.cz dne: 13.10.2005

Bez názvu

mužeš mi to poslat sturčněji mě se to nechce číst

Napsal(a): Standa Bařtipán, email: zskopidlno@zskopidlno.cz dne: 13.10.2005
1

© Stránka vygenerována za 0.0028 sec. | Aktuálně máme v databázi 8132 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha