Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Hanuš je čtvrtek 06.10.2022Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: V Praze 4 zvítězila komerce


Je něco nového?

Je něco nového? Psali jste, že to nevzdáte a půjdete do toho třeba i komerčně. Jak to vypadá teď? Je šance, že to do konce roku bude?

Napsal(a): Lily Cantona, email: cantona@centrum.cz dne: 02.08.2000

RE: Je něco nového? - Zkoušíme to jinde

Zkoušíme to jinde. Žádáme v Nuselské 5, což je kousek od klubovny TJ ORS, kde se scházel dětský turistický oddíl. Protože TJ do toho jde s námi, spojili jsme síly. TJ žádá tento prostor jako náhradu za Nuselskou 44, z které je výpověď k 30. 9. 2000, protože zde bude restaurace. V novém prostoru je šance, aby tam byla jak klubovna dětí z turistického oddílu TJ, tak internet studio pro děti porovozované ICOK. Místo je celekm dostupné, takže je šance, že děti budou IS navštěvovat a že se zaplatí pevná linka. Samozřejmě na ni si budeme muset yvdělat provozem IS. Takže jsme stejně vehnáni do komerce, než s epodaří získat grant, z kterého by se dalo vše uhradit. Ten ale není nikdy jistý. Trvale ho nikdo nepřidělí, je vždy jen na dobu určitou.

Napsal(a): Miloslav Fuček, email: fucek@seznam.cz dne: 02.08.2000

Škoda

Škoda, internet studio pro děti by se hodilo. Vypadá to, že asi páni zastupitelé nemají děti a nebo mají všichni internet doma. To asi spíš, protože podezírat je, že by na internet neměli, by bylo asi naivní. Typnul bych si, že většina z nich má možná i pevnou linku.

Napsal(a): Filip Beránek, email: dne: 29.07.2000

Budeme to zkoušet komerčně

Budeme to zkoušet komerčně. Prozatím plině počítáme, protože bychom v tom neradin utopili peníze, které nemáme a budeme si je muset půjčit. Pokud vyjde, že to bude životaschopné, tak to zkusíme, protože je to jediná možnost. Je to bohužel smutné, když nezisková organizace je nucena projekt realizovat pouze komerční cestou. Byznys tady bohužel zvítězil nad veřejněprospěšnými zájmy. Škoda.

Napsal(a): Miloslav Fuček, email: fucek@seznam.cz dne: 19.07.2000

Je to smutné, když pro děti nejsou peníze

Je to smutné, když na děti nejsou peníze a šetří se na nich. Je to o to smutnější, že v tomto případě je sponzor, který je investovat do toho malou částku. A obec nenajde ani ten zbytek a není prostě ochotna poskytnout nájemné za symbolickou cenu. Opravdu mi nepřipadá rozumné nutit dětskou organizaci do komerce. Pokud čekají radní příjmy z daní, tak jsou trochu mimo, protože ty zas tak velké nebudou a je tu osvobození do 100.000,-- Kč. A kalkulovat s těmito daněmi není vůbec morální, protože to budou peníze, které s ena jiné straně vydělají, ale na druhé utratí pro děti. Bohužel podle našich daňových zákonů to budou příjmy s vlivem na daň a daňový zisk tu vznikne.Dost paradoxní zákony pro neziskový sektor.

Napsal(a): František Zíka, email: zika.fr@atlas.cz dne: 15.07.2000
1

© Stránka vygenerována za 0.0029 sec. | Aktuálně máme v databázi 8172 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha