Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Rostislav je pátek 19.04.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Internet a škola


internet ve školách

A jak myslíte, že to s internetem ve školách vůbec je? Je v každé základní škola v ČR možnost přístupu k internetu? Silně o tom pochybuji. Myslím, že je to škoda. Internet může ve školách víc než pomáhat, nicméně se s ním musí umět zacházet, je potřeba, aby učitelé věděli víc než děti a aby dokázali kontrolovat co jde a co ne a to je ten kámen úrazu...:-(

Napsal(a): terka, email: dne: 15.04.2011

Net a skola

Internet je na skole uzitecny protoze bychom se tu bez nej nudili a usnadnuje komunikaci...

Napsal(a): Jarin, email: freeestyler@seznam.cz dne: 27.03.2008

Internet ve školách

Já souhlasím se všemi přízpěvky a také si myslím že by byl internet ve školách velice prospěšný protože v dnešní počítačové době ho doma jen málokdo nemá.....:D

Napsal(a): Adam Hejdrych, email: adamek00007@seznam.cz dne: 27.03.2008

Internet a škola

Já souhlasím aby byl ve školách internet. jelikož je to velice prospěšné pro všechny žáky. a také souhlasím se všema příspěvkama co zde padly...

Napsal(a): Josef Kvapil, email: Josef0Kvapil@centrum.cz dne: 27.03.2008

internet a škola

Já osobně jsem velice ráda, že máme na naší škole dvě počítačové učebny a internet můžeme využívat v hodině informatiky i mimo ni. Hlavně pro žáky, kteří tuto možnost doma nebo u svých kamarádů nemají. I když většina žáků má již internet doma, přesto by měli věnovat počítačové výuce alespoň nějaký čas i ve škole. Občas se přiučíme i věci, na které by jsme sami mnozí nepřišli a určitě se nám tyto vědomosti budou hodit i v budoucnu.

Napsal(a): Klára Plíšková, email: keiko204@seznam.cz dne: 25.03.2008

Úkol na inf.

Internet ve škole je skvělá věc, ale myslím si, že by se měl více využívat než 2x týdně na výuku. Když byly učebny otevřené i odpoledne, tak byl podle mě prospěšnější, takhle žáci nemohou dělat skoro nic, kromě úkolů na inf.

Napsal(a): Jiří Šourek, email: neřeknu dne: 24.03.2008

Ahoj, já určitě také souhlasím s těmito komentáři. S internetem by se měly děti seznamovat již na prvním stupni ZŠ a také souhlasím s tím, že jedno odpoledne pro výuku prvního stupně nestačí. Jsem ráda, že naší škole inernet máme a v hodinách informatiky ho můžeme využívat.

Napsal(a): Renata Chaloupská, email: renatachaloupska@seznam.cz dne: 24.03.2008

internet a škola

Ahoj. Z mých vlastních zkušeností s internetem soudím, že je to velmi užitečná pomůcka k vyhledávání informací jak ve škole, tak i doma.Je fakt, že děti na druhém stupni už zkušenosti s internetem dávno mají a proto musím souhlasit již s uvedenými komentáři, že internet by měl být vyučován i na prvním stupni.

Napsal(a): Kateřina Havlíková, email: dne: 24.03.2008

Internet a škola

Já souhlasím, aby se internet začal vyučovat už na prvním stupni. Protože to vím z vlastní zkušenosti, když jsme si pořidili internet, byl jsem asi v 1. nebo 2. třídě, tak jsem vůbec nevěděl, co tam můžu najít.

Napsal(a): David Krulich, email: KrulichD@seznam.cz dne: 22.03.2008

internet a škola

Můj názor je také ten, že by se děti měly učit na internetu už na prvním stupni, protože když se začíná vyučovat až v těch vyšších ročnících tak už toho ty starší většinou spoustu vědí a ty mladší moc ne a mohlo by je to nějak ohrožovat.

Napsal(a): Andrea Šulcová, email: sulcovaandrea@seznam.cz dne: 21.03.2008

Internet a škola

Já také souhlasim, aby se na prvnim stupni učili na internetu, ale já jsem na druhém a až teprve teď si všechno uvědomuju, co dokáže internet. Tak nevím jestli by pomohlo, kdybych se to učil už na prvním stupni. Všechno bych to zapomněl =).

Napsal(a): Petr Jaroš, email: jaros.jar@seznam.cz dne: 21.03.2008

Internet a škola

Ahoj, já tu se všemi tak nějak souhlasím. Můj vlastní názor ale je, že internet by měl být i na prvním stupni základních škol, ale v určité míře (aby si tolik nekazili oči), aby se s počitačem naučili pracovat. Pro ty větší děti - druhý stupeň, by měl počítat sloužit hlavně k vyhledávání informací o výuce a nebo toho co je zajímá koníčků atd, na druhou stranu je pravda, že také asi díky počítačům spousta dětí přestala číst knihy, čímž se učili i pravopis atd.... I přesto si myslim, že je internet na školách velmi užitečný!

Napsal(a): Pišlová Lucie, email: luckapislova@seznam.cz dne: 19.03.2008

Internet ve škole

Souhlasím tu se všemi příspěvky a také si myslím že je internet ve škole prospěšný úplně všem.

Napsal(a): Jan Kraus, email: nevim099@centrum.cz dne: 19.03.2008

internet a škola

Ahoj internet ve škole je dobrá věc. Hodně se toho ve škole naučíme.

Napsal(a): Lucie Nicarová, email: Nicarovalucie@seznam.cz dne: 18.03.2008

Internet a škola

Internet ve škole se mi zamlouvá...je to dobrá a naučná věc pro ty co pro něj nemají vhodné podmínky v domácnosti a kteří si ho nemůžoú dovolit...

Napsal(a): Lucie Síkelová, email: Lusi.1108@seznam.cz dne: 18.03.2008

škola a internet

Škola je super rád do ní chodim a to né kvůli učení, ale kvůli spolužákům. Ve škole máme super kolektiv alespoň podle mně. A internet je dobrá věc najdem na tom všech, ale odnaučil nás hledat v knížkách.

Napsal(a): Petr Berný, email: duke749@seznam.cz dne: 18.03.2008

internet ve škole

Internet ve škole je užitečný a hlavně výhodný pro ty co ho doma nemaj..

Napsal(a): Odvárková Zuzana, email: loli05@seznam.cz dne: 18.03.2008

škola a internet

Škola je super internet na škole v pohodě akorá řád počítačové učebny je zbytečný. Je to věc o pryncipu.Mezi dohodou se žáky.

Napsal(a): Daniel Habich, email: Daniel.Habich@seznam.cz dne: 18.03.2008

Internet a škola

Zdravim všechny kdo navštívily tuto diskuzi. Je to diskuze o internetu ve škole

Napsal(a): Michal Hloušek, email: crx.Michal@seznam.cz dne: 18.03.2008

Internet a škola

Ahoj,internet ve škole je dobrý a hlavně užitečný pro výuku.Máme možnost se tu naučit něco o počítači,když ho třeba někdo nemá doma.

Napsal(a): Tomáš Klaban, email: toklaba@seznam.cz dne: 18.03.2008




1 | 2

© Stránka vygenerována za 0.0031 sec. | Aktuálně máme v databázi 8270 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha