Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Marian je sobota 25.03.2023Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Časopisy na Internetu


Speed Express

     Speed Express, který je uvedený v tomto článku už stihl zaniknout, zglobalizoval se do NetDay. Od začátku dubna jsme ho ale opět obnovil a najdete ho na adrese http://express.xhaven.net/ .

Napsal(a): Martin Fencl - Maťas, email: martas@ekamarad.cz dne: 15.04.2001

Další časopis

     Tak vím o dalším časopisu. Je to Destiny. Určitě stojí za podívání. Až zas na nějaký nový časopis narazí, tak to sem dopíšu. Jinak chystám aktualizaci tohoto článku, která by měla v dohledné době vyjít na Speed Expressu.

Napsal(a): Martin Fencl - Marťas, email: martin.fencl@seznam.cz dne: 13.09.2000

Doplnění

     Časopis Ekolist, http://www.ekolist.cz/ , přináší denně atuality a informace týkající se životního prostředí a ekologie. Jednou za dva měsíce vychází i papírový Ekolist, ale internetová verze je aktuální a mnohem rozsáhlejší.
    Časopis Kachna, http://www.kachna.cz/index.asp , je časopis vyloženě neseriózní. Jak název napovídá, obsahuje tzv. kachny. Jde o časopis velmi užitečný, když se čtenář chce trochu odreagovat po té snůšce nesmyslů, které se občas objevují v tzv. seriózních sdělovacích prostředcích. Nutno však upozornit, že se v Kachně vyskytují i články, které nejsou vhodné pro děti.

Napsal(a): Pavel Jůza, email: p.juza@seznam.cz dne: 30.08.2000

Ještě vím o dvou

     Chtěl bych se podělit jetě o dvě adresy, které jsom objevil. Je to Locator, který najdete na adrese http://locator.zde.cz/, a PCsvět s adresou http://www.pcsvet.cz/.
     Locator je amatérský dětský časopis, PCsvět je profesionální časopis.

Napsal(a): Miloslav Fuček , email: fucek@seznam.cz dne: 30.08.2000

Užitečný přehled

Tohle je opravdu užitečný přehled časopisů, na který se můžu na Internetu podívat. Šikovný nápad. Bohužel žádný další ečasopis, kterým bych mohl přispět do téhle sbírky, neznám.

Napsal(a): Pepa Fišer, email: pepaf@centrum.cz dne: 26.08.2000
1

© Stránka vygenerována za 0.0030 sec. | Aktuálně máme v databázi 8181 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha