Čtvrtý úkol naší Soutěže pro všechny šikovné kamarády bývá věnován volnočasovým aktivitám dětí a mládeže. Dnes se bude týkat dvou největších sdružení dětí a mládeže u nás.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 13.06.2002 | Přečteno: 2681x | Počet komentářů: 0Náš Diskusní stůl na téma pedofilie se pomalu chýlí ke konci. Věnujeme se již spíše speciálnějším tématům, mezi které určitě patří i problém dětské prostituce.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Diskuze | Publikováno: 12.06.2002 | Přečteno: 8432x | Počet komentářů: 2Třetí úkol třetího kola Soutěže pro všechny správné kamarády se věnuje už prázdninám.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 11.06.2002 | Přečteno: 2805x | Počet komentářů: 0Jak bude reagovat třídní učitel na zabavené dopisy? Jaký bude osud Viktorovy party, z které ubývají kluci?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Povídky | Publikováno: 11.06.2002 | Přečteno: 2663x | Počet komentářů: 0Pro uživatele Dětské seznamky přinášíme jedno důležité upozornění.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Internet | Publikováno: 07.06.2002 | Přečteno: 2833x | Počet komentářů: 0Jak se vyřeší aféra s krádeží? Kradl opravdu Pavel nebo za tím stojí někdo jiný?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Povídky | Publikováno: 07.06.2002 | Přečteno: 2849x | Počet komentářů: 0Dnešní otázka tohoto kola Soutěže pro všechny šikovné kamarády se bude týkat hledání na Internetu.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 06.06.2002 | Přečteno: 2623x | Počet komentářů: 0O pedofílíi jsme toho prodiskutovali poměrně dost. Snažili jsme se dobrat toho, co dětem hrozí a před čím je máme chránit. Dnes se zkusíme zamyslet nad tím, jak je chránit.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Diskuze | Publikováno: 05.06.2002 | Přečteno: 6613x | Počet komentářů: 10Třetí, předprázdninové kolo naší Soutěže pro všechny šikovné kamarády začínáme opět logickou otázkou. Tentokrát je však už laděna trochu prázdninově, odpočinkově.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 04.06.2002 | Přečteno: 2520x | Počet komentářů: 0Vyřeší se Pavlovy problémy s třídním učitelem? A nebo se vše ještě naopak zkomplikuje? Jak nakonec vše dopadne?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Povídky | Publikováno: 04.06.2002 | Přečteno: 2639x | Počet komentářů: 0Na Mezinárodní den dětí připravilo Centrum volného času Kamarád soutěž ve vytváření www stránky. Vítěz Ondra si odnesl film Milénium.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Prima akce | Publikováno: 02.06.2002 | Přečteno: 2593x | Počet komentářů: 0Pavel má v posudku z minulé školy z Bělé, že je grázl. Budou to brát učitelé v Kamenici v potaz nebo mu dají šanci žačít s čistým štítem?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Povídky | Publikováno: 31.05.2002 | Přečteno: 2576x | Počet komentářů: 0Druhé kolo Soutěže pro všechny šikovné kamarády je u konce a opět vyhrál Marťas. Tentokrát s poměrně velkou převahou.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 30.05.2002 | Přečteno: 2386x | Počet komentářů: 0Měly by děti vědět, že existují pedofilové? Je vhodné o nich před dětmi mluvit? Nebo je to naopak nutnost? A co by o nich vlastně měly vědět?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Diskuze | Publikováno: 29.05.2002 | Přečteno: 4646x | Počet komentářů: 0S ohledem na termín Bambiriády je soutěž v Internetstudiu pro děti a mládež v Praze 4 poněkud později. Dnes vám na ní přinášíme pozvánku.
Napsal: Břežanský Marek, Fuček Miloslav, Rubrika: Soutěže | Publikováno: 28.05.2002 | Přečteno: 2328x | Počet komentářů: 0Třídního učitele už kluci znají a teď jsou zvědaví na ostatní učitele. Jak se bude vyvíjet vztah party k Pavlovi?
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Povídky | Publikováno: 28.05.2002 | Přečteno: 2550x | Počet komentářů: 0Poslední den Bambiriády celý propršel. Sotva návštěvnící opustili prostor Letné, tak se vyčasilo.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Prima akce | Publikováno: 27.05.2002 | Přečteno: 2738x | Počet komentářů: 0Bambiriáda vstoupila do svého třetího dne. Začal víkend a na návštěvnosti to bylo znát.
Napsal: Fuček Miloslav, Staněk Jiří - Mikra, Rubrika: Volný čas | Publikováno: 26.05.2002 | Přečteno: 2883x | Počet komentářů: 0Království Mauretánie, které můžete najít na pražské Bambiriádě v expozici č. 16, konečně ožilo a soutěže se začaly zdárně rozbíhat.
Napsal: Fuček Miloslav, Rubrika: Prima akce | Publikováno: 25.05.2002 | Přečteno: 2893x | Počet komentářů: 0Tak máme za sebou první den Bambiriády. Jak probíhal a co se na něm odehrávalo vám přínášíme v naší pravidelné každodenní reportáži.
Napsal: Fuček Miloslav, Staněk Jiří - Mikra, Rubrika: Volný čas | Publikováno: 24.05.2002 | Přečteno: 2641x | Počet komentářů: 0© Stránka vygenerována za 0.1249 sec. | Aktuálně máme v databázi 8181 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz
Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha