Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Sabina je úterý 22.10.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Speed Express se vrátil


Pěkné

Časopis je zajímavý, ale je škoda, že je na tak nespolehlivém serveru, který nejméně dvakrát týdně "padá" a je nedostupný. Čtenáři, kteří mají omezený přístup na Internet, se na něj tak některé dny nedostanou, protože je právě v době, kdy na Internetu jsou, několik hodin nedostupný.

Napsal(a): Mirek Fišer, email: mirekf@centrum.cz dne: 08.04.2001

Časopis super, ale server příšernej

Časopis je to skvělej, Marťas to dělá moc dobře. Ale ten server je hroznej, samej výpadek. Teď jsme čekal hodinu, než jsem se tam dostal, když jsem ale chtěl diskutovat k článku, tak to už zase nešlo. Stálo by za to se zamyslet, jestli to nedat na nějaký pořádný server. Aby to šlo pět minut a pak hodinu nešlo, to asi není to nejlepší.

Napsal(a): Míla Fulek - Zorro, email: zorro1@seznam.cz dne: 08.04.2001

Musím se přidat

Bohužel se musím přidak k tomu, že server, na kterém je Speed Express umístěn je dosti nekvalitní. Teď sjem dva dny zastupoval Marťase, který byl v nemocnici, v roli šéfredaktora a ani na pět pokusů se mi tam v pátek nepodařilo vložit článek. Vždy mi to napsalo, že server do 30 sekund nereagoval a článek to nepřijalo. Když člověk dopisuje pracně taky a odřádkování a pak s emu to neuloží či případně smaže, tak to moc na náladě nepřidá. Je to nejlepší způsob, jak odradit redaktory, které v tutu chvíli Speed Express potřebuje nejvíc. Opravdu by to chtělo spolehlivější server.

Napsal(a): Miloslav Fuček, email: fucek@seznam.cz dne: 08.04.2001




1

© Stránka vygenerována za 0.0032 sec. | Aktuálně máme v databázi 8390 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha