Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Olivie je neděle 02.10.2022Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Pohádka?


J. Kudrnáč: Beetles

Pěkná povídka a tak si dovolím upozornit ještě na celou knížku o dospívání kluků.
J. Kudrnáč: Beetles
Ta sice odehrává v 60. letech ale je nadčasová a aktuální i dnes a v podstatě ojedinělá i pokud jde o odborné věci podané jen tak mimochodem, navíc je to docela napínavé i sranda. Malý příklad - jestli někdo stále přemýšlí nad velikostí penisu či ňader/platí to i pro ně/ ať si určitě pořídí knížku Beetles a bude mít navždy klid.. Mají to v Luxoru na Václaváku nebo na netu přes Kosmas, poslouží i knihovny. Tady je na ukázku jeden odstavec:
"Pokud jde o malý úd, je to jen zavedené klišé mužského myšlení, že větší rovná se lepší. Tomu, kdo klade na velikost přehnaný důraz, je třeba říct jediné, ať si zváží, jestli je jeho penis důležitější než on sám. Touží dívky po velkém penisu nebo spíš po pořádném chlapovi? Jak může mít velikost penisu vliv na opravdové mužské hodnoty jako schopnost postarat se o rodinu, vychovávat děti, mít dobrý charakter, rozhodné myšlení a mít jasno v tom, co chci v životě dokázat?"

Napsal(a): dj.giovanni, email: dj.giovanni@tiscali.cz dne: 25.05.2007

Názor

Tento přiběh se mi moc libil.Da se řict,že zatím dopadl dobře. Důležité bylo, že se Aleš svěřil psychologovi. Spoustu jinech dětí bohužel asi toto štěstní nemá a nad tím bychom se měli zamyslet. Jak můžeme těmto dětem pomoci? Sama to nevím, ale ráda bych na to přisla. Ahoj Petra.

Napsal(a): Petra, email: Beranova.P@seznam.cz dne: 21.09.2001

Bez názvu

Myslím, že je to fakt dobrý a celkem asi realný. No co asi může tenhle človíček dělat????

Napsal(a): ATM, email: boylover@centrum.cz dne: 01.07.2001

Velmi poučné

     Myslím si, že tato povídka je velmi poučná. Spousta lidí si totiž o homosexuálech myslí, že jsou to úchylové, kteří jenom čekají, až budou moc někoho obtěžovat. Jak vyplývá z této povídky, ale jak jsem se mohl už i párkrát přesvědčit, není to pravda. Problém je v tom, že pokud se mluví o homosexuálech, tak se mluví o těch, kteří obtěžují okolí, ale o těch slušných, kterých je myslím většina, se prostě nemluví. Asi je to málo senzační. Abych řekl pravdu, tak to není tak dlouho, co jsme si něco podobného aspoň trochu myslel taky.
     O těchto tématech se bohužel strašně málo mluví a člověk se pak nemůže dozvědět, jak to vlastně je. Dozví se to, až když někoho takového potká a zjistí, že je to úplně normální člověk, který je chytrý a talentovaný. Je prima kamarádem a až po čase se svěří. Člověk je pak překvapený a jenom se divý. Může tak ale poznat, že to co se obecně říká, není pravda.
     Myslím si, že podobných článků by mělo být více. Pak by snad lidi přestali o homosexuálech mluvit hanlivě. Vždyť, když si přečtete tuhle povídku, tak zjistíte, jak to má takový kluk v pubertě těžké.

Napsal(a): Martin Fencl - Marťas, email: martin.fencl@seznam.cz dne: 24.01.2001
1

© Stránka vygenerována za 0.0027 sec. | Aktuálně máme v databázi 8172 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha