Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Valérie je čtvrtek 18.04.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Z kroniky Tuláků - 119.- část


Re(Míla Fuček): Re(Pavel Jůza): Dávno

To je sice pravda, ale kdyby se takhle lpělo na přesné jazykové a formální správnosti... Kdyby se například ignorovaly zákony, v jejichž oficiálním textu jsou pravopisné nebo podobné chyby, tak by to s dodržováním zákonů u nás bylo snad ještě horší, než to je.
Nemluvě třeba o obcích, které jsou psané jinak v mapě, jinak v jízdním řádu a jinak v dalších oficiálních dokumentech (rozdíly například v čárce nebo hášku nad písmenem).

Napsal(a): Pavel Jůza, email: p.juza@seznam.cz dne: 26.12.2004

Re(Pavel Jůza): Dávno

Já vždycky chodil jenom do Prčice. Do Prčic mě sice občas někdo poslal, ale tam jsem nikdy nebyl.
Ono to dost málo lidí ví, ale chodí se do té Prčice, obdobně jako do té Sušice. Takže je rozdíl, když někdo řekne Jdi do Prčic a Jdi do Prčice.

Napsal(a): Míla Fuček, email: fucek@ekamarad.cz dne: 26.12.2004

Dávno

To už je strašně dávno, co jsem chodil do Prčic.

Napsal(a): Pavel Jůza, email: p.juza@seznam.cz dne: 26.12.2004




1

© Stránka vygenerována za 0.0031 sec. | Aktuálně máme v databázi 8270 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha