Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Jiří je středa 24.04.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: A zase ty volby


volby do krajů

Volby do krajů jsou pro neziskové organizace velmi důležité a proto si myslím, že je nutné je akceptovat a přijít odvolit! Nebudu rozhodovat zda je volit lépe ODS a ČSSD, jsou zde i jiné strany. Četl jsem v Rovnosti (brněnský deník), že by bylo lepší volit lidi napříč stranami a tak tam dosadit konkrétní lidi. To mi připadá nejrozumější. Otázka je ,zda se to někdy naplní.
Vidím velmi často, že neziskový sektor je pouze na okraji, ale není to v každém kraji stejné! Je třeba rozdíl, kolik se dá peněz pro dětské organizace a kolik se dá na seniory.
Bohužel pracuji ve dvou meziskových organizacích. Neziskovka pro seniory a zdravotně postižené mě živí, pro děti ve druhé pracuji dobrovolně. Snáze se mi peníze shánějí pro dětskou organizaci.
Myslím si, že si obě skupiny zaslouží stejnou pozornost. Senioři stojí opravdu na okraji.
Je tedy dobré si alespoň něco přečíst o volbách, či sledovat debatu, těch nabízí televize dosti.Člověk by měl mít přehled o práci lidí na kraji, či v městské části nebo obci. Pak se lépe volí.
Je dobré jít volit, nemám rád lidi, kteří nikam nejdou a potom jen naříkají. Stále věřím, že v kraji se dá více změnit, než ve směmovně nebo senátu.
Také souhlasím s názorem, že by se volby měli pořádat ve stejných temínech, tak si lidé zvyknou, kdy se volby konají a spojit to více dohromady a ne kouskovat po měsích. Zdeněk Choura

Napsal(a): zdeněk choura, email: choura@atlas.cz dne: 05.11.2004

Re(Pavel Jůza): Další tunely ČSSD

Tunely jsou bohužel naši politici pověstní. Já zmínil pouze ty, které se dotýkají oboru mého zájmu a ty, které jsou notoricky známé. Spíš mě ale voby v tomto článku zaujaly z pohledu dotační politiky ve prospěch dětí a mládeže. V té je nepochybně lepší ČSSD. Protože jsem ale současně živnostník, vidím i velké chyby ČSSD, které mě ohrožují.
Menší strany se bohužel zatím neprosazují a je otázky, jak by se jejich politici chovali, až by byli u moci.

Napsal(a): Miloslav Fuček, email: fucek@ekamarad.cz dne: 04.11.2004

Další tunely ČSSD

Anž bych chtěl zpochybňovat tunely ODS, musím připomenout, že autor sice zmínil Indoš, ale nezmínil další tunely ČSSD, například známý případ dálnice D47.
A protože u nás budou krajské volby, musím konstatovat, že právě v našem kraji připravuje ústecká ČSSD další tunel na cca 10 miliard, a to tzv. jezy na Labi, akci, která kromě značného poškození životního prostředí představuje ekonomický nesmysl, který skutečnou návratnost bude mít mizivou a pomůže jen několika desítkám zaintereoovaných. Nemluvě o tom, že největší propagátor jezů, předseda ústecké ČSSD Foldyna, se v televizi vstřícně zmínil o možnosti krajské koalice s KSČM.
Co se týče voleb do Senátu, tam je letošní nabídka v našem okrese obzvlášť mizerná. A zejména bude v druhém kole.

Napsal(a): Pavel Jůza, email: p.juza@seznam.cz dne: 04.11.2004




1

© Stránka vygenerována za 0.0029 sec. | Aktuálně máme v databázi 8271 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha