Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Milan je úterý 18.06.2024Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: CVVZ 2004


cvvz 2004 i informace budou

Ano, myslím, že nakonec se vše dozvíme a že to s letošní CVVZetkou jsou pouze porodní bolesti. Zapište si termín a sledujte zprávy, ať se tam všichni sejdeme!

Napsal(a): Pavel Hofrichter, email: hofrichter@borovice.cz dne: 16.09.2004

Re(Pavel Hofrichter): příliš chyb na ekamarádovi...

Že v době, kdy článek vyšel, odkazy v PDF již byly, je pravda, ovšem články jsou psány s předstihem, protože jsme amatérským webem a nemáme profesionální redaktory, kteří by ještě v noci lovili aktuality, které vyjdou čerstvé po půlnoci. Stav tedy platí k nedělnímu večeru, kdy nám přišel z Borovice onen rozhovor. V době psání článku jsem měl k dispozici tedy pouze materiály zaslané v emailu resp. totožné materiály vystavené na Borovici. Samozřejmě mě je jasné, že je vytvářeli pořadatelé a jejich formát není věcí Borovice. Také to rozhodně nemyslím jako destruktivní kritiku, ale spíš jako věcnou poznámku, na co vše by bylo dobré pamatovat. Bývá např. zvykem některé tiskové zprávy posílat ve dvou někdy i třech formátech, tak aby je přečetl opravdu každý (např. DOC a TXT nebo DOC a RTF apod.). Bohatší sdružení samozřejmě Word mají a není to pro ně problém, ale je myslím dobré pamatovat i na ty chudší, které používají alternativní produkty k produktům Microsoftu.
Sám si ráno každý vyšlý článek čtu, takže, když jsem na odkaz klik, už tam propozice v PDF byly a dokonce se i velmi rychle otvíraly.
Nepochybuji o tom, že CVVZ bude skvělá, přinejmenším stejně dobrá, jako ta minulá, která byla v Českých Budějovicích. Akorát bych ale uvítal, kdyby aspoň některé zprávy pro novináře mohly být konkrétnější. Třeba to, zda tam bude možno se dostat na Internet a přímo z akce večer aktualizovat své weby o nové reportáže z CVVZ, jako tomu bylo v minulých letech. Rovněž myslím, že i výše účastnického poéplatku by byla zajímavá. Zatím vždy byla uvedena (aspoň co já pamatuji) v prvotních propozicích.

Napsal(a): Miloslav Fuček, email: ekamarad@ekamarad.cz dne: 15.09.2004

příliš chyb na ekamarádovi...

Přeji pěkný den, v době kdy se ocitl na ekamarádovi článek o CVVZ, již na stránce #a;http://www.cvvz2004.cz# několik dní byl k dispozici program a další informace a to v souborech PDF. I menší dítě ví, že PDF není produkt společnosti Microsoft (proti které já osobně toho tolik nemám, navíc sdružení mohou získat programové balíky za velice rozumnou cenu - stejně jako školy). Nechám stranou to, zda informace postačují nebo zda jsou umístěny včas, ale ještě napíšu k Borovici. Jsme mediálním partnerem akce a pracujeme s materiály, které dostaneme od pořadatelů. Proto vypadá náš servis, tak jak vypadá. Pozorný čtenář v rozhovoru najde i zmínku o tom kdy bude možné se přihlašovat na CVVZ, a proč to stačí... Krása CVVZ je v tom, že pokaždé je její organizace jiná. Snažme se tedy pochopit počínání štábu a tu různorodost v přístupu. Navíc dokud si nevyzkoušíte co to je připravit vzdělávací akci pro tisícovku lidí, těžko můžete soudit. Takže podívejte se, čtenáři, na uvedený web, prohlédněte si PDF soubory (prohlížeč je volně šiřitelný zdarma) a očekávejte velkolepou akci... Jo a sledujte Borovici, zase se zde zakrátko objeví nějaký ten rozhovor či další informace...

Napsal(a): Pavel Hofrichter, email: hofrichter@borovice.cz dne: 15.09.2004
1

© Stránka vygenerována za 0.0028 sec. | Aktuálně máme v databázi 8271 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha