Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Anežka je sobota 02.03.2024Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Ježíšek


Ještě jedno doplnění

V závěru článku Marťas píše: "Při tom na stránce http://www.jezisek.cz je jenom statické přání k Vánocům. Řekl bych, že využití této domény pro zmíněného Ježíška, by bylo podstatně smysluplnější." Jednu poznámku k tomuto jsem měl již 10.12., ale ještě bych měl jedno upřesnění. V ucelenější podobě se totiž touto záležitostí zabývá článek, který je již z roku 1999 a je na adrese http://www.clavis.cz/Getsemany/temata/temaPekloCZ/peklo_cz.htm .Zabývá se problematikou využití některých internetových domén.

Napsal(a): Pavel Jůza, email: p.juza@seznam.cz dne: 16.06.2001

Užitečný nápad

Založení serveru Ježíšek je jistě užitečný nápad. Je to asi nejefektivnější způsob, jak mohou děti sdělit svým rodičům svá přání, aniž by jim to říkaly přímo.Rodiče mají i možnost porovnat příní svých dětí s přáním jejich vrstevníků. Škoda jen, že některé děti si z toho dělají legraci.

Napsal(a): Lily Cantona, email: cantona@centrum.cz dne: 06.01.2001

Ježíšek v Pardubicích?

     K poslednímu Martinovu odstavečku bych dodal jedno upřesnění. Bohužel internetovou doménu jezisek.cz má zaregistrovanou společnost s.r.o. "Kam na Pardubicku", jejíž hlavní činností je, že má skoupené stovky lukrativních internetových domén, které nehodlá ani využívat, ani prodat, což potvrdili mimo jiné v rozhovoru pro Hospodářské noviny; a drží je vyloženě pouze proto, aby je nemohl nikdo využívat. Mimo jiné mají zaregistrovanou doménu hory.cz, třebaže na Pardubicku žádné hory nejsou, doménu bohosluzby.cz, kterou rovněž nevyužívají, protože o bohoslužbách nemají ponětí, a jak jsem již uvedl, stovky dalších.
     Podobnou činností, tedy držením internetových domén za účelem jejich NEvyužívání, se zabývá také spol. s. r.o. Scarabeus.

Napsal(a): Pavel Jůza, email: p.juza@seznam.cz dne: 10.12.2000
1

© Stránka vygenerována za 0.0026 sec. | Aktuálně máme v databázi 8255 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha