Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Leoš je středa 19.06.2024Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Kauza Loreta pokračuje


Jasně, získávají čas

Jasně, snaží se mlžit. Je jim jasné, že žádné menší občanské sdružení dětí a mládeže nemá právníka. Vyštrachali prostě nějakou pitomost a tím vás chtějí umlčet. Než na to přijdete, mají čas a pak si zase něco vymyslí.

Napsal(a): Miroslav Pazderka, email: dne: 29.07.2000

Zase získávají čas

Tak už nám přišla odpověď. Vypadá to, že prozatímní. Píšou nám, že "zpráva o výsledku šetření Vám bude podána v souladu s vládní vyhláškou č. 150/1958 Ú.l. Takže je to jasné, zase získávají čas. Ten hraje pro ně, protože se stejně OÚ mají v brzké době rušit. Takže i případní soudní proces by byl patrně nakonec po zrušení OÚ zastaven, protože by neměl smysl. Těžko by mohl pokračovat soudní proces proti někomu, kdo už není.

Napsal(a): Miloslav Fuček, email: fucek@seznam.cz dne: 19.07.2000

Nebojí se

V Klatovech se nebojí. Předem vědí, že i když se to odhalí a přijde se na levárnu, že se to zahraje do autu. Maximálně někoho vyhodí, ale bude to jako za starých časů a půjde výš. To osatatně čeká většinu úředníků a funkcioánáířů OÚ Kaltovy, neboť jak známo, za ne příliš dlouho dobu se budou OÚ rušit. A že tady jde levárnu, je na bíledni.

Napsal(a): Lily Cantona, email: cantona@centrum.cz dne: 12.07.2000

Jsem zvědavý

Jsem zvědavý, co se z toho vyklube. Asi bude záležet jak mocná šedá eminence za tím vším stojí.

Napsal(a): Martin Fišer, email: martin.fiser@centrum.cz dne: 08.07.2000

Bude zajímavé, kdo za tím stojí

Bude zajímavé, kdo za tím stojí. Postup OÚ Klatovy je opravdu krajně podezřelý a jak známo, tuneláři v naší zemi nevymřeli. Proto bude nutné si na to opravdu pořádně "posvítit", aby se s podobnými špinavostmi už jednou provždy skončilo. Parazitit na neziskovém sektoru je obzvláště nemorální.

Napsal(a): Václav Fabián, email: vasek.fabian@seznam.cz dne: 05.07.2000
1

© Stránka vygenerována za 0.0029 sec. | Aktuálně máme v databázi 8271 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha