Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Jiří je středa 24.04.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Jedeme na výlet


Upozorňuji na přesné a úplné zadání!

Chtěl bych upozornit na přesnost a hlavně úplnost zadání. U soutěžících potřebujeme znát i jejich věk a hlavně je důležitá identifikace. Nebude-li mít odpověď uvedena správný předmět, je velice pravděpodobné, že se ztratí v ostatní redakční poště. Dále je důležité - 1 email = 1 úplná odpověď. Nejsme schopni dohledávat odpověď na 1 úkol ve více emailech. naopak, jak je uvedeno, je možnost napsat v jednom emailu odpovědi na celé kolo. Jsme tedy schopni zpracovat za celé kolo maximálně 4 emaily od 1 soutěžícího (1 úkol = 1 kolo). Důvodem je, že na soutěž není vyčleněn zvlášť žádný redaktor a vše musím zvládat já při šéfredaktorské práci. Poštu tedy třídím podle předmětů emailů a ůpak podle odesilatelů. I pokud špatně identifikovaný email dohledám, znamená to už ztrátu části bodů. Děkuji za pochopení, ale celý magazín mě denně zabírá cca 2 hodiny volného času a není to jediný projekt, který mám na starosti.

Napsal(a): Miloslav Fuček, email: fucek@ekamarad.cz dne: 18.03.2003




1

© Stránka vygenerována za 0.0025 sec. | Aktuálně máme v databázi 8271 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha