Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Věroslav je sobota 27.07.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Mobilománie versus výchova


Zabavení..

Zabavování mobilu do konce roku či do rukou rodičů se mi zdá zbytečné.. Akorát sou rodiče naštvaní že musí jít do školy aby tuto sqele užitečnou věc dostalo jejich dítě zpátky. Ale cožpak si "dítě" samo nemůže?! To že má mobil v hodině zapnutý a ještě k tomu na lavici ve škole učitelé berou ještě na potaz.. ikdyž mobil zazvoní tak to občas projde.. Setkala jsem se však s drzím chováním žáků s mobilními telefony vybavené o fotoaparáty.. Samozřejmě že se učitelé nechtějí nechat fotit do mobilu (určitě jsou vyjímky). Uvedu příklad..: Žákyně devátého ročníku si půjčila mobilní telefon vybaven právě fotoaparátem, i přez zákaz a snahu odstrčit mobil z dosahu učitele jeje vyfotila.. a poté odmítala fotografii smazat... mobil byl zabaven se slovy "Ať si pro něj příjdou rodiče". Naprosto chápu zákrok učitele a chci jen říct, že kdyby se řídilo přesně podle školního řádu.. nikdy by se něco takového nemohlo stát.. samozřejmě.. mobil mám vypnutý a v kapse či tašce nikoliv zapnutý na lavici či s ním fotím nas..ného učitele.......... Děkuji všem, kteří si dokázali přečíst tento dlouhý a vyčerpávající komentář... ;-)

Napsal(a): Alex K., email: nemam@email.cz dne: 03.03.2005

múj náyor

Já si myslim žeby se nemely mobilní telefony na vílety zakazovat. Nejak se musejí rodiče informovat dětmy že dobře dojely na místo. Já bych mobyly nezakazoval.

Napsal(a): Hrdý David, email: nemam@email.cz dne: 26.02.2003

komentař

Já si myslím, že by se měli ve školách mobili zakázat protože i učitelům protože navádějí děti k tomu aby si telefony koupili. A dávají si čísla a pa se to dozví i učitelé.

Napsal(a): Vlada Slavík, email: nemam@email.cz dne: 26.02.2003

muj nazor

Já si myslím,že s těmi mobily by byl velikej problém, protože když si rodiče mobil nepořídí tak nemužou psát zprávy rodičum

Napsal(a): Martin Brožíček, email: nemam@email.cz dne: 26.02.2003

informatika

Vážený pane učiteli měla bych pár slov kvašemu komentáři.
Já bych osobně používala mobil i o hodině, já opravdu nevím ale mě se to zdá docela dobrá pomůcka i na hodiny matematiky německého jazyka .To je vše.

Napsal(a): Jana Malaníková, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

muj nazor

Když už se mluví o poznámkách a současně o mobilech, nedá mi to, aby se mi nevybavily nedávné zprávy o tom, že učitelé už v některých zemích využívají mobilních telefonů k tomu, že poznámky posílají formou SMS rodičům. Rodič se tak dozví o přestupku dítěte dříve a odpadají různé možnosti s podvody s žákovskými knížkami. Co vy na to?

Myslím, že pomocí mobilů by se konaktovat rodiče nemněli. Mobi sou pouze pro soukromé použití.

Napsal(a): Igor Lysenko, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

připomínka

Zabavení mobilu s tím, že si pro něj mají přijít rodiče, je myslím ospravedlnitelné v případě hrubšího provinění, např. pokud jej dítě použilo jako tahák či k nápovědě, pokud s ním dítě zmíněným způsobem kohokoliv obtěžovalo. Z hlediska rodičů zde ale může už být více argumentů. Musí si pro mobilní telefon dojít do školy, na což nemají čas. Dítě jej může potřebovat při cestě ze školy, pokud se dostane do problémů zmíněných panem Suchoradským (dopravní zácpa, nevolnost, apod.). Osobně bych z tohoto v případě některých rodičů měl obavu Ano souhlasím že se mobily nemají ve škole co dělat .

Napsal(a): Tomáš komárek, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Bez názvu

To,že děti s mobilním telefonem jsou vyspělejší, chytřejší a zajímavější je blbost. Já mobilní telefon nemám a nepřipadám si zaostalá. Nedokážu si představit, že bych denně posílala a dostávala SMS. Můj názor na výchovu dětí s mobilním telefonem je čistě a jednoduše negativní.

Napsal(a): Pavlína Nezbedová, email: Můj názor dne: 25.02.2003

Bambula

O mobilech si myslim toto:Jsou nevhodne pro dospele i pro deti i pro maminky a tatinky a proto by je meli myt pouze FBI!!!A nebo prezident a vojini.A kutili cau Matyas

Napsal(a): Matěj Gešl, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

můj názor

Já nesouhlasím s tím,že by měli žáci nechávat své mobily doma při školních výletech. Myslím si, že v nekterých případech je to až nutné, kvůli jejich bezpečnosti. Podle mého názoru by se to zakazovat nemělo.

Napsal(a): Andrea Zelinková, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Húhú Hafine

No jako s tema mobilama to vidim asi takto:S mobila nesouhlasim, protoze to pouzivaji teroriste k neblahym ucelum,a tomu kdo ho ma bych ho sebral,aby ho nemohl pouzivat!!A deti utracej penizky jen aby mohli psat smsky a to se nema!!!!Danke schon!!!

Napsal(a): Tomáš Ječný, email: Nevim ne dne: 25.02.2003

Můj názor

Nelíbí se mi , že někteří učitelé telefonují o hodinách.
Nemůžu pochopit rodiče, kteří kupují dětem mobila v první třídě . Jinak souhlasím se vším co tu padlo.

Napsal(a): Andrea Novotná, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Můj názor

Ano .Souhlasím.

Napsal(a): Komárek Jiří, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

muj názor

Já mám mít mobil ve škole vypnutý. Ale z jakého důvodu ho můžou mít učitelé zapnutý? Jako třeba jedna p. učitelka telefonuje při vyučování.

Napsal(a): Koňáková Eva, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Můj názor

Jestliže dítě dělá něco s mobilem o hodině,potom bych s poznámkou souhlasil. Jestliže dítě ruší s mobilem o přestávce,poznámku bych nedal! Také by mi hodně záleželo na tom,z jakého mobilu by to bylo. Bylo by to z mého mobila nebo z mobila pana učitele?

Napsal(a): Roman Kotlář, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

komentař

Mam jiny nazor na mobily u dětí.Děti by mohly mít mobily ale museli by umět šetřit kreditem. A kredit by si měly kupovat sami.

Napsal(a): Vávra Lukáš, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Můj názor

Myslim si, že by se neměly ve škole mobily zakazovat a když už si ho někdo přinese tak by s nim neměl rušit vyučovaní.

Napsal(a): Jaroslav Ryba, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

komentař

O přestávce si hrát můžou,ale o hodině ne.

Napsal(a): Martin Tousek, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Můj názor

Myslím si, že když je na škole řád o nošení mobilů na hodiny vyučování, měli by ho dodržovat nejen žáci, ale i učitelé. Když učitel třikrát o hodině odbíhá na chodbu, protože mu někdo volá, provokuje to žáky a ruší to vyučování. Řád je pro všechny!!!

Napsal(a): Václav Slavík, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003

Můj názor

Já se vším souhlasím , protože si žáci nosí mobilní telefony do školy . A pak si s nimi hrají a telefonují o hodinách při kterých je učitelé nevidí . I přesto , že mobilní telefony mají být o hodinách VYPNUTY .

Napsal(a): Kateřina Tobiášová, email: nemam@email.cz dne: 25.02.2003




1 | 2

© Stránka vygenerována za 0.0041 sec. | Aktuálně máme v databázi 8369 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha