Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Věroslav je sobota 27.07.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: V pátém kole nejlepší Marťas


Chyby dělám taky

Ale samozřejmě, že nejsem neomylný. A vysvětlení šéfredaktora beru. I když poslední věta originálu článku je právě "podpis" tiskového mluvčího ale do "přetisku" v eKamarádu se nedostala... Mě to ani tak nevadilo, jen jsem si na to vzpoměl, když jsem si přečetl ten odstavec v dnešním článku. Nedělal jsem a nedělám z toho vědu. To bych si rejpnul už dřív. Míla moc dobře ví, že když jsem našel v článku i jinde nějakou chybu, nebo překlep, tak jsem ho upozornil v chatu, mailem nebo jinak.
Propozice soutěže jsem nečetl, protože se této soutěže nezúčastňuji a tak neznám podrobně soutěžní otázky. A neznám ani Filipa ani jeho stránky. A myslím, že o nic nepřicházím. Ne, opravdu mi takoví frajeři neimponují a nemíním se ho zastávat. Šlo mi jen a jen o obsah toho, co jsem překopíroval do komentáře. Tím bych tuto diskuzi rád uzavřel.

Napsal(a): Jirka Staněk - Mikra, email: stanek.jiri@volny.cz dne: 24.10.2002

Re(Jirka Staněk - Mikra): Příklady táhnou

Koukám, že pan Staněk má zajímavá měřítka. Na jednu stranu se bude zastávat soutěžícího proti možná trochu přísnějšímu měřítku, které je ale srovnáním se soutěžícími v přibližně stejné a mladším věku. Při tom ale to, že pan Staněk neprávem nařkl Písmáka, že diskutuje mimo téma, je podle něj vpořádku. Přitom Písmák zcela oprávněně reagoval na Vaši nepravdivou větu (viz můj diskusní příspěvek k článku o jeho vítězství na Osadnících, kde jste rozjel diskusi). Myslím, že Písmák si to bere daleko víc, než frajer typu Filip, který vítá návštěvníky své stránky "čau magoři". Ale třeba Vám právě tímhle imponuje a proto se ho tak zastáváte. Proti gustu žádný disputát. Já však vím své, protože jsem viděl několik videozáznamů z příměstských internetových táborů a to i ty, které nejsou v oficielním sestřihu, které mu moc dobré jméno nedělají.
Jinak pokud posuzujete podle přísloví Podle sebe soudím Tebe, pak ani vysvětlení šéfredaktora jistě nebude věřit, protože aspoň mě se jevíte jako "absolutně neomylný" člověk, který zákonitě neuzná nikomu právo na omyl. Jenže zapomínáte na to, že člověk není stroj a tak omylný je.

Napsal(a): Mlsoun, email: mlsoun@ekamarad.cz dne: 24.10.2002

Re(Jirka Staněk - Mikra): Příklady táhnou

Děkuji za upozornění, samozřejmě tam měl být autor Redakční poštou, ale protože jsem to vkládal já, tak jsem tam implicitně já a zapomněl jsem to přestavit. Jdu to hned opravit. Pouze je škoda, že pan Staněk už neumí jiný tón než rejpavý. Ale každý je nějaký.
Jinak čtenář, který četl článek pozorně ví, že soutěžící dítě našlo jeden odkaz, ale bohužel jej neuvedlo (odkaz zmamená www adresa), přesto, že v zadání to bylo výslovně požadováno. Srovnání je proto, že daleko mladší děti si například zadání přečetly opravdu pořádně, odkazů našly víc a uvedly je. Tam, kde jeden z nich citoval, napsal, který odkaz cituje.

Napsal(a): Miloslav Fuček, email: fucek@ekamarad.cz dne: 24.10.2002

Příklady táhnou


Pan Fuček píše:
Citacím se samozřejmě v dnešní době neubráníme a nejpohodlnější je je zkopírovat. Nic proti tomu, ale slušnost je uvést autora, kterého cituji a ti buď jménem nebo odkazem na dotyčnou stránku. Jinak vás totiž může někdo podezírat, že daný text chcete vydávat za svůj.
Trefná připomínka, i když v případě, že se něčeho takového dopustí dítě, které je rádo, že vůbec nějaký odkaz k danému tématu našlo, bych z toho vědu nedělal. Navíc, když ono dítě tento text nikde neuveřejňuje, ale jen jej posílá v odpovědi na soutěžní otázku. Zato pan šéfredaktor magazínu eKamarád by si měl zamést před svým prahem, než něco takového napíše, protože článek #a;http://www.ekamarad.cz/magazin/index.php?cid=1717 byl vydán jako tisková zpráva Českého Telecomu a podepsaný tiskovým mluvčím, panem Vladanem Crhou. Protože mě článek svým obsahem zaujal a považoval jsem za vhodné takovou zprávu "otisknout" i v tomto internetovém magazínu, přeposlal jsem ho do redakce. Článek tedy vyšel, ale jako autor je podepsán pan šéfredaktor Fuček. Jen tak dál, však příklady přece táhnou !!!

Napsal(a): Jirka Staněk - Mikra, email: stanek.jiri@volny.cz dne: 24.10.2002




1

© Stránka vygenerována za 0.0029 sec. | Aktuálně máme v databázi 8369 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha