Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Valérie je čtvrtek 18.04.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: S.O.S. Windows


Skvělá zábava

No, tohle jsou sice už dost staré články, ale to mi nijak nebraní podotknout, že jsem se opravdu úžasně bavil. A opravdu dobrá věta je Je to zlomyslnost nebo totální neschopnost? , která je očividně kontraproduktivní, protože odpověď na ni vystihuje celou účelnost těchto článků. No, ale aspoň je občas potřeba nějaká zábavná vsuvka. No, snad tu najdu další takové články pro zasmání.

Napsal(a): balsiker, email: nemam@email.cz dne: 18.06.2005

S.O.S. Windows

Vážený pane Fuček ještě jsem nešel spát, lechce jsem se podíval sem a musím říct že je to pro mě zase rána.
Nezlobte se na mě ale Vás nevytáčí Windows ale Vaše nevědomost. Nikdy Vám nepojedou 95 a 98 v jedné síti bez problémů každé mají své specifika. 95 nejsou nevhodné ale nstíhají 98čkám. Takže musí hlásit vnitřní chybu to je jasné.
nčetl jsem tento článek celý ale ... Na 12 počítačů se dá koupit multilicence a na děti se dá dost dobře vyřídit slušná sleva jde jen o to jednat s lidima. Dokonce se dá dostat za určitých podmínek i oficiálně zdarma :).

Ten sken o kterém píšete není pod windows ale je dos takže zase pláčete na špatném hrobečku. Ale je stupidní to je pravda. Na druhou stranu to co bylo před tím bylo ještě stupidnější. Vím co říkám, také přeinstalace Windowsu je velmi jednoduchá a není třeba zálohovat data a ani za to platit. Bohužel pro Vás ni s tím pomáhají kluci z 5-6 tříd a umí to velmi dobře - je fakt že jsem jim to musel ukázat a vysvětlit což trvalo jen 15-20 minut. Je k tomu třeba jen cd s Windowsem. Věřím že stratíte velmi mnoho času ale ale není to Windowsem.

Velmi se mi líbí vaše věta : Je to zlomyslnost nebo totální neschopnost?! Co myslíte že bych z toho vybral já? Myslím to bez urážky. A jsem zvědav jestli tyto moje příspěvky projdou cenzurou. Jinak jsem k dispozici mé icq 274680094. A nevěřte že spáříte icq s linuxem promiňte mi to přirovnání je to jako by jste chtěl zapálit vodu. Jinak Vám určitě část problémů udělají děti, mě se to na nich moc líbí, protože mě nutí přemýšlet. Přece nebudu pozadu, a obzvláště kluci mají rychlejší prstíky jak mozek :)). A hlášky typu " nic jsem nedělal to samo" mě vždycky vytočí k smíchu že bych padl na zem. Líbí se mi na nich že když jim řeknu co udělali a mám pravdu že to ode mě veznou. Prostě jsou boží i kdyš se najdou výjimky. Dospělí většinou zatloukají až za hrob bohužel, tímto se dotýkám jiné rubriky na vašich stránkách.

S pozdravem Libor

Napsal(a): Libor, email: libor.postolka@seznam.cz dne: 04.12.2003




1

© Stránka vygenerována za 0.0026 sec. | Aktuálně máme v databázi 8270 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha