Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Rostislav je pátek 19.04.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Hoši z Modré zátoky


Re(Jirka Staněk - Mikra): RE:RE: Recence

Tu knížku mají přímo v nakladatelství Ostrov a zatím jich tam mají ještě dost.

Napsal(a): Míla Fuček, email: fucek@ekamarad.cz dne: 16.04.2002

RE:RE: Recence

Jenže já jsem ji nemohl sehnat a pak jsem ji našel v knihkupectví u Anděla. Měli poslední... :-)

Napsal(a): Jirka Staněk - Mikra, email: nemam@email.cz dne: 16.04.2002

Re(Jirka Staněk - Mikra): RE: Recence

Já to taky čtu a je to moc pěkný. Ještě jsem četl Ostrov uctícačů Ginga a Poklad uctívačů Ginga. To jsou taky moc pěkné knížky.

Napsal(a): Písmák, email: pismak@ekamarad.cz dne: 16.04.2002

Re(Jirka Staněk - Mikra): RE: Recence

Ta knížka je faktu super. Já ji četl o něco dřív, protože jsem o té recenzi věděl dřív, než vyšla.

Napsal(a): Marťas, email: martas@ekamarad.cz dne: 16.04.2002

RE: Recence

Musím říct, že tak pěknou recenzi na knížku jsem dlouho nečetl. To vlastně není recenze ale nádherná upoutávka, při jejímž čtení jsem ale bohužel na konci zjistil, že konec příběhu chybí. Tak mi nezbylo nic jiného, než si knížku koupit. Už jí mám doma a těším se, že až budu mít chvilku čas, začtu se a nepřestanu číst, dokud se nedozvím, jak to všechno dopadlo. A až ji dočtu… ne, neprozradím Vám nic, ale knížku pěkně zabalím a budu mít pro někoho moc pěkný dárek. Aby udělala radost i někomu jinému.

Napsal(a): Jirka Staněk - Mikra, email: nemam@email.cz dne: 15.04.2002




1

© Stránka vygenerována za 0.0027 sec. | Aktuálně máme v databázi 8270 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha