Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Rostislav je pátek 19.04.2024



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Diskuze ke článku: Moje škola


Re(Marek Břežanský): Výhrady

Souhlasím s tím, že Bedna se nepovedla. Taky na ní brzo přestanu chodit. Je hodně poruchová a v té chvíli člověk přijde o body, protože, když se stránka nezobrazí, tak se to považuje, jako bych tam byl a neodpovídal. A podle pravidel můžu v takovém případě odpovídat až v dalším kole. Navíc straší (osmáci a deváťáci) mají nezanedbatelnou výhodu, středoškoláci jetě větší. Možná by to byla dobrá průprava na maturitu. Jenže do té mi ještě pár let chybí.

Napsal(a): Marťas, email: martas@ekamarad.cz dne: 12.03.2002

Výhrady

S některými věcmi v článku souhlasím, ale s některými ne. Zajímavou soutěží je sbírání čtyřlístků, což je myslím dobře pojatá všeobecná soutěž, která porvěří, ale i prohloubí všeobecné znalosti dětí. Věkové rozdíly tu smazává to, že je možno si jméno vyhledat ve fultextu a zjistit, o koho jde. I když i tady by se našly výhrady. Gándí je jistě politik, ale stejně tak i fylozof. A podobných případů, kdy osobnost spadala do dvou kategorií by se tu našlo více. Takže potom záleží na štěstí a mám 50% pravděpodobnost, že se trefím do možnosti, které je správná.
Dále jsem hrál Bednu. Zde se píše, že jde o všeobecný přehled znalostí a dovedností. S tím ovšem nemohu souhlasit. V některých věcech je to specielně zaměřená soutěž, která preferuje angličtinu vůči jiným cizím řečem, jako němčině. Prostě, kdo se nučí anglicky, tak nemá v některých otázkách šanci. zejména po té, co jsou otázky zaměřeny na gramatiku. V první fázi zde byly otáztky zaměřené na překlad a byly zde možnosti. Protože angličtina se dost používá, byly šance se trefit. Zodpovědět ale gramatickou otázku bez možností, to už má šanci jenom ten, kdo se tento jazyk učí.
Dále mi u bedny chybí specifikace věku. Tipoval bych, že je to pro střediškoláky. Ale nikde jsme to nenašel napsáno, takže soutěžící, kteří chodí na základní školu, jsou po čase zklamáni, protože nemají šanci. To je i můj případ a proto s bednou končím.
Navíc jsou v bedně i technické problémy. Pklud se vám počítač "sekne", tak jste pro ten den skončili. Ne ale jenom z tou jednou otázkou, ale se všemi. Pokud jsou sourozenci, kteří soutěží z jednoho počítače nebo pokud někdo soutěží ze školy a nevyplne úplně IE, má smůlu. Ztratí body, protože mu Bedna neumožní soutěžit.
Rozhodne spíš za všeobecnou znalost považuju to, že zčastni se píše s "ú" a ne zůčastnit, jak je na stránce napsáno.

Napsal(a): Marek Břežanský, email: marek.br@ekamarad.cz dne: 12.03.2002




1

© Stránka vygenerována za 0.0029 sec. | Aktuálně máme v databázi 8270 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha