Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?



Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Roman je úterý 09.08.2022



Novinky





Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

I v dorostu zvítězil Petr Marat

V nedělní Podzimní Grand Prix TTC Praha dorostu zvítězil opět Petr Marat. Ve finále porazil svého oddílového spoluhráče Davida Průšu 3:2.

I nedělní Grand Prix turnaj dorostu hraný v Centru zábavy Karlín měl velmi slušnou účast 32 hráčů. Při tomto ideálním počtu se hrálo v osmi skupinách. Oba pavouci se dohrávaly do konečného pořadí.


Skupina A
Slobodzian – Fencl Fr. 3:0(5,2,4), Nič – Šebl 0:3(-8,-4,-4), Fencl. Fr. - Šebl 2:3(-4,-8,9,6,-7), Slobodzian – Nič 3:0(3,6,7), Nič – Fencl Fr. 1:3(4,-6,-10,-12), Šebl – Slobodzian 0:3(-3,-8,-3)



Pořadí skupiny A
1. Adam Slobodzian – Sportovní Jižní Město, 2. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 3. František Fencl – Avia Čakovice, 4. Lukáš Nič – Sokol Nusle


Skupina B
Zahrádka – Sviták 3:1(9,-6,9,7), Maňura – Šindelář 2:3(7,-5,-9,6,-5), Sviták – Šindelář 3:0(2,6,5), Zahrádka – Maňura 3:0(2,6,5), Maňura – Sviták 0:3(-4,-7,-4), Šindelář – Zahrádka 0:3(-4,-8,-10)




Pořadí skupiny B
1. David Zahrádka – Slavoj Praha, 2. Martin Sviták – TTC Litvínov, 3. Tomáš Šindelář – SK DDM Kotlářka El Niňo praha, 4. Martin Maňura – Lokomotiva Vršovice


Skupina C
Neřold – Reisnerová 3:0(3,7,3), Drgoňová – Truc 0:3(-4,-5,-6), Reisnerová – Truc 0:3(-5,-9,-6), Neřold – Drgoňová 3:0(1,2,6), Drgoňová – Reisnerová 1:3(-7,10,-9,-7), Truc – Neřold 1:3(8,-5,-3,-9)


Pořadí skupiny C
1. Kryštof Neřold – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 2. Petr Truc – Sportovní Jižní Město, 3. Martina Reisnerová – Sokol Nusle, 4. Veronika Drgoňová – ABC Braník


Skupina D
Šimůnek D. - Fencl L. 3:1(3,5,-11,5), Zeidler – Pekárek 2:3(-10,5,7,-7,-8), Fencl L. - Pekárek 3:1(9,-9,7,7), Šimůnek D. - Zeidler 3:1(5,5,-8,8), Zeidler – Fencl L. 1:3(10,-9,-6,-8), Pekárek – Šimůnek D. 1:3(9,-3,-6,-8)


Pořadí skupiny D
1. Daniel Šimůnek – Sportovní Jižní Město, 2. Lukáš Fencl – TTC Litvínov, 3. Václav Pekárek – Lokomotiva Vršovice, 4. Michal Zeidler – Slavoj Praha


Skupina E
Průša – Sojka 3:0(6,6,8), Jandus – Ezr 0:3(-7,-3,-9), Sojka – Ezr 0:3(-3,-7,-9), Průša – Jandus 3:0(4,6,4), Jandus – Sojka 1:3(-6,5,-10,-11), Ezr – Průša 2:3(-7,-11,7,8,-11)


Pořadí skupiny E
1. David Průša – Sportovní Jižní Město, 2. Václav Ezr – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Tomáš Sojka – Sokol Chlístovice, 4. Matěj Jandus – Avia Čakovice


Skupina F
Marat – Pich 3:1(7,-10,7,11), Sojková – Macháček 3:1(7,-8,10,5), Pich – Macháček 3:0(7,9,5), Marat – Sojková 3:1(-11,8,9,9), Sojková – Pich 1:3(-8,-7,8,-9), Macháček – Marat 2:3(10,-9,-10,7,-8)


Pořadí skupiny F
1. Petr Marat – Sportovní Jižní Město, 2. Jan Pích – TTC Litvínov, 3. Jitka Sojková – Sokol Chlístovice, 4. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha


Skupina G
Fausek – Jiruš 3:0(3,2,2), Buchar – Kuděj 0:3(-4,-7,-11), Jiruš – Kuděj 0:3(-2,-3,-3), Fausek – Buchar 3:0(6,6,7), Buchar – Jiruš 3:0(2,8,4), Kuděj – Fausek 1:3(-7,10,-3,-1)


Pořadí skupiny G
1. Matěj Fausek – Sportovní Jižní Město, 2. Petr Kuděj – Lokomotiva Vršovice, 3. Michael Buchar – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 4. Stanislav Jiruš – neregistrovaný


Skupina H
Jež – Drahoš 3:0(5,3,4), Smolařová – Chlumský 0:3(-3,-7,-8), Drahoš – Chlumský 0:3(-1,-9,-7), Jež – Smolařová 3:0(7,6,5), Smolařová – Drahoš 3:1(6,-9,4,8), Chlumský – Jež 0:3(-7,-8,-4)



Pořadí skupiny H
1. Dominik Jež – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 2. Petr Chlumský – AC Sparta Praha, 3. Jana Smolařová – TJ Klatovy, 4. Jiří Drahoš – Lokomotiva Vršovice


Osmifinále
Slobodzian – Sviták 2:3, Truc – Jež 1:3, Průša – Kuděj 3:0, Pich – Šimůnek D. 2:3, Neřold – Fencl L. 3:0, Šebl – Marat 2:3, Fausek – Chlumský 3:0, Ezr – Zahrádka 1:3


Čtvrtfinále
Sviták – Jež 3:2, Průša – Šimůnek D. 3:2, Neřold – Marat 0:3, Fausek – Zahrádka 0:3



Semifinále
Sviták – Průša 1:3, Marat – Zahrádka 3:1


Finále
Průša – Marat 2:3



O 3. místo
Sviták – Zahrádka 0:3


O 5. až 8. místo
Jež – Šimůnek D. 3:2, Neřold – Fausek 3:0


O 5. místo
Jež – Neřold 1:3


O 7. místo
Šimůnek D. - Fausek 3:2


O 9. až 16. místo
Slobodzian – Truc 3:0, Kuděj – Pich 1:3, Fencl L. - Šebl 3:1, Chlumský – Ezr 3:1



O 9. až 12. místo
Slobodzian – Pich 3:0, Fencl L. - Chlumský 3:1


O 9. místo
Slobodzian – Fencl L. 3:0


O 11. místo
Pich – Chlumský 1:3


O 13. až 16. místo
Truc – Kuděj 1:3, Šebl – Ezr 3:0


O 13. místo
Kuděj – Šebl 3:2


O 15. místo
Truc – Ezr 1:3


Soutěž útěchy


Osmifánále – o 17. až 32. místo
Pekárek – Drgoňová 3:0, Nič – Buchar 3:1, Sojka – Maňura 3:1, Macháček – Smolařová 3:0, Sojková – Drahoš 3:0, Fencl Fr. - bay, Reisnerová – Jandus 1:3, Jiruš – Šindelář 1:3



Čtvrtfinále
Pekárek – Nič 3:0, Sojka – Macháček 0:3, Sojková – Fencl Fr. 3:1, Jandus – Šindelář 3:2


Semifinále
Pekárek – Macháček 1:3, Sojková – Jandus 3:1


Finále
Macháček – Sojková 1:3



O 21. až 24. místo
Nič – Sojka 2:3, Fencl Fr. - Šindelář 3:1


O 21. místo
Sojka – Fencl Fr- 3:1


O 23. místo
Nič – Šindelář 0:3


O 25. až 32. místo
Drgoňová – Buchar 0:3, Maňura – Smolařová 3:0, Drahoš – bay, Reisnerová – Jiruš 3:0



O 25. až 28. místo
Buchar – Maňura 1:3, Drahoš – Reisnerová 3:1


O 25. místo
Maňura – Drahoš 1:3


O 27. místo
Buchar – Reisnerová 3:0


O 29. až 32. místo
Drgoňová – Smolařová 0:3, Jiruš – bay


O 29. místo
Smolařová – Jiruš 3:0 w.o.



Pořadí dvouher
1. Petr Marat – Sportovní Jižní Mšsto, 2. David Průša – Sportovní Jižní Město, 3. David Zahrádka – Slavoj Praha, 4. Martin Sviták – TTC Litvínov, 5. Kryštof Neřold – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 6. Dominik Jež - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 7. Daniel Šimůnek – Sportovní Jižní Město, 8. Matěj Fausek – Sportovní Jižní Město, 9. Adam Slobodzian – Sportovní Jižní Město, 10. Lukáš Fencl – TTC Litvínov, 11. Petr Chlumský – AC Sparta Praha, 12. Jan Pich – TTC Litvínov, 13. Petr Kuděj – Lokomotiva Vršovice, 14. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 15. Václav Ezr - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 16. Petr Truc – Sportovní Jižní Město, 17. Jitka Sojková – Sokol Chlístovice, 18. Oldřich Macháček - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 19. Václav Pekárek – Lokomotiva Vršovice, 20. Matěj Jandus – Avia Čakovice, 21. Tomáš Sojka – Sokol Chlístovice, 22. František Fencl – Avia Čakovice, 23. Tomáš Šindelář - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 24. Lukáš Nič – Sokol Nusle, 25. Jiří Drahoš – Lokomotiva Vršovice, 26. Martin Maňura – Lokomotiva Vršovice, 27. Michael Buchar - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 28. Martina Reisnerová – Sokol Nusle, 29. Jana Smolařová – TJ Klatovy, 30. Stanislav Jiruš, 31. Veronika Drgoňová – ABC Braník



Čtyřhra


Osmifinále
Slobodzian, Šimůnek D. - Sojková, Smolařová 3:0, Buchar, Jiruš – Zahrádka, Zeidler 0:3, Macháček, Šindelář – Maňura, Drahoš 3:0, Pich, Sviták – Průša, Truc 3:1, Marat, Fausek – Ezr, Drgoňová 3:1, Jandus, Fencl Fr. - Kuděj, Pekárek 1:3, Chlumský, Šebl – Nič, Reisnerová 3:0, Fencl L., Sojka – Neřold, Jež 1:3


Čtvrtfinále
Slobodzian, Šimůnek D. - Zahrádka, Zeidler 3:1, Macháček, Šindelář – Pichl, Sviták 1:3, Marat, Fausek – Kuděj, Pekárek 3:0, Chlumský, Šebl – Neřold, Jež 0:3


Semifinále
Slobodzian, Šimůnek D. - Pich, Sviták 3:1, Marat, Fausek – Neřold, Jež 3:2


Finále
Slobodzian, Šimůnek D. - Marat, Fausek 3:2



Pořadí čtyřhry
1. Adam Slobodzian, Daniel Šimůnek (oba Sportovní JM), 2. Petr Marat, Matěj Fousek (oba Sportovní JM), 3. Jan Pichl, Martin Sviták (oba TTC Litvínov) a Kryštof Neřold, Dominik Jež (oba SK DDM Kotlářka)

  • Autor: Fuček Miloslav
  • Datum publikace: 26.10.2012
  • Článek zařazen do: Sport
  • Počet komentářů ke článku: 0 přidat komentář
  • Článek si přečetlo 2375 čtenářů

    Sdílet na Facebooku

© Stránka vygenerována za 0.0034 sec. | Aktuálně máme v databázi 8168 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha