Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Jitka je neděle 05.12.2021Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

Bambiriáda - den druhý

Bambiriáda pokračovala druhým dnem a trhala rekordy. V roce 1999, když začínala, měla za celé čtyři dny stejnou účast, jako za dnešní pátek. V roce 1999 se ale konala pouze v Praze, letos se koná v deseti městech po celé ČR.

     Bambiriáda pokračovala druhým dnem. V těchto dnech začala Bambiriáda už i v některých dalších městech. Pouze v Praze je čtyřdenní, v některých městech je třídenní, v některých pak jenom víkendová.

Naše expozice na začátku dne     V Praze byly dnes stejná účast jako ve čtvrtek, tedy 6.000 lidí. V naší expozici začalo být živěji opět až odpoledne. Přesto vytvořit stránku si tentokrát zkusilo 14 účastníků, tedy o jednoho více než včera a stránky měly lepší úroveň. Ostatně oceněné stránky najdete na stránkách internetstudia ICOK, kde se objeví v průběhu příštího týdne, a sami budete moct posoudit. Situaci nám komplikovalo to, že se dnes soutěžilo pouze na dvou počítačích, protože na jednom byla vadná myš.

     Boje v soutěži byly tentokrát vyrovnané. Poměrně těsně vyhrál Petr Koloděj, který vyhrál film Skutečně divoká zvířata - Potomci nesmrtelných dinosaurů, který jako cenu do soutěže věnovala firma Davay. Zítra se hraje o film Koně - Nespoutaní přátelé z nekonečných plání.

Jeden z prvních soutěžících.     Druhé místa jsme tentokrát udělili dvě. Umístil se zde David Petříček, který si vyzvedne cenu až v sobotu a Petr Bylok, který si rovněž zatím cenu nevyzvedl a o svém umístění byl vyrozuměn SMS na mobil, který uvedl do přihlášky jako kontakt na sebe. Cenou pro ně je opět poukaz na deset hodin zdarma v internetstudiu ICOK. No a třetí místa byly dokonce tři. Získali je Michal Klofáč, Standa Kubín a Adam Vopička, kteří vyhráli přístup na pět hodin zdarma do internetstudia ICOK.

Tenbto soutěžící se umístil na 3. místě.     Soutěž tentokrát začali Standa s Tomášem, kteří se včera umístili na 1. a 2. místě. Jejich stránka sice obsahovala hodně informací, ale nápaditostí zpracování zůstali za včerejškem pozadu. Standa se nakonec umístil na třetím místě. Stránek s vydařenou grafikou oproti včerejšku přibylo. Zatím co ve čtvrtek měly grafiku pouze dvě stránky a ostatní byly čistý černobílý text, dnes už autoři používali i barev a obrázků. Uvidíme, s čím přijdou zítra, kdy už bude laťka zase o něco výše.

     Vítěz celé soutěžeProgram expozice skončil v 18 hodin a krátce po půl sedmé začínal program pro organizátory, který měl být jakýmsi oderagováním v půlce Bambiriády. Úvod patřil hlavním oraganizátorům - Martinovi Bělohlávkovi, který je jakýmsi otcem Bambiriády, Pavlovi Hoffrichterovi - Bobrovi, který je koordinátorem letošní Bambiriády a Danovi Srbovi, který je hlavním šéfem pražské Bambiriády. Pak následovala kulturní vložka, v které Bobr, Martin Ďoubalík, Dan a Tereza Machová předvedli loutkovou pohádku O Červené Karkulce. Sice si trochu pozměnili děj, ale ani to moc nevadilo.

Kuloární záběry z večeru pro organizátory     První půlka Bambiriády utekla rychle. V sobotu se čeká největší účast, protože je i velmi dobrá předpověď počasí, takže uvidíme. Na společenském posezení jsem příliš dlouho nepobyl, protože večer byl chladný. Ostaně i v té chvíli jsem se zde potkal s dost známými. Některé jsem vyfotil při kuloárních jednáních, někteří se mihli jen krátce.

     Bambiriáda pro mě končí až dnes večer v redakci, kdy zpracovávám tuto reportáž, spolu s níž půjdou do aktualizace ještě další dva články. Pak ještě příprava cen na zítřejší soutěž, nezapomenout vzít novou myš, aby byly v provozu všechny tři počítače. Takže pracovní den pro mě končí někdy kolem půlnoci, kdy se dostává na Internet i dnešní aktualizace eKamaráda.

Pepa Volek - moje pravá ruka v naší expozici
Na tomto záběru je David Yilma, kterého pravidelní čtenáři eKamaráda asi znají.


Děj pohádky byl sice lehce pozměněný, ale na zábavě to rozhodně neubralo.
Loutkové divadlo - O Červené Karkulce

 

 

 

 

 

 

  • Autor: Fuček Miloslav
  • Datum publikace: 25.05.2001
  • Článek zařazen do: Prima akce
  • Počet komentářů ke článku: 0 přidat komentář
  • Článek si přečetlo 2500 čtenářů

    Sdílet na Facebooku

© Stránka vygenerována za 0.0032 sec. | Aktuálně máme v databázi 8131 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha