Rubriky

Vyhledávání v článcích
Co hledáte ?Provozuje:
icok


ikonka partnera
ikonka partnera
Dnes má svátek Adolf je pondělí 17.06.2024Novinky

Magazín eKamarád vás vítá
Přinášíme vám zpravodajství ze světa dětí a mládeže. Chcete se i vy podělit s ostatními o své zkušenosti či nějak pobavit naše dětské čtenáře? Není nic jednoduššího. Přidejte se do naší kamarádské rodiny a napište nám na email redakce8(Z)ekamarad.cz
(Místo (Z) napište @).

První mezipořadí naší soutěže

Naše soutěž pro party a kluby se dostala minule do druhé poloviny. Skončil první cyklus čtyř otázek a tak vám přinášíme i první mezivýsledky.

    Mili kamarádi, přinášíme vám první mezivýsledky naší soutěže, do které se zatím zapojily čtyři kolektivy. Boje mezi nimi jsou velmi vyrovnané. Ne všechny odpovědi můžeme dnes zveřejnit, protože soutěž je stále otevřená ještě pro ty, kdo ji najdou později. Vaše odpovědi na 1. otázku, v které se představujete, však uveřejnit můžeme.
    Jako první se nám ozvala PC Parta z Kopidlna, která nám o sobě napsala: "Vážení, přihlašujeme se do vaší soutěže jako: PC PARTA  naše jména: Ondra, Petra, Lenka, Martin, Honza, Jana a Lucka. Všichni jsme žáky 8. a 9. třídy ZŠ v Kopidlně a těšíme se na prvé úkoly. PC PARTA z Kopidlna." PC Parta tedy soutěží pod startovním číslem 1.
     
Jako druzí se ozvali Ochránci, kteří získali startovní číslo 2. Ti nám o sobě napsali i svoje zájmy. Bohužel vše zabalili do přílohy, kterou nejsme nyní schopni převést do HTML a na přepis textu není nyní v redakci čas. Zhruba ve stejném rozsahu jako Ochránci, odpověděli i Stopaři, kteří mají startovní číslo 3 a Svišti se startovním číslem 4. Za to, že uvedli i své zájmy, získávají za tento úkol po 6 bodech. PC Parta, která byla velmi stručná, získává za tento úkol 4 body.
     Druhý úkol splnili nejlépe Ochránci, kteří nám napsali adresy na 4 funkční stránky o klubech, proto získávají 8 bodů. Svišti měli podobný rozsah odpovědi, ale o jednu adresu méně, proto získali 7 bodů. Po šesti bodech získali PC Parta a Stopaři. PC Parta sice uvedla adres víc, ale některé odkazy bohužel nefungují. Správné odpovědi z pochopitelných důvodů zatím neuvedeme. Adresy, které jsme od našich soutěžících získali si ale jenom pro sebe nenecháme, ale podělíme se o ně s vámi v lednu příštího roku, až bude tato 1. část soutěže uzavřena a nebude možno na ni už odpovídat.
     Co je to Žlutý kvítek nejlépe charakterizovala PC Parta a tak získala 8 bodů. I ostatní odpovědi byly zajímavé, takže Ochránci a Svišti získali po 7 bodech a Stopaři 6 bodů.
     Čtvrtý úkol zcela nejlépe splnila PC Parta, která nám představila velmi podrobně zájmovou činnost v Kopidlnu. Tuto odpověď vám v lednu také uveřejníme. Co kdyby chtěl třeba ještě soutěžit někdo z Kopidlna. Proto ani zde odpovědi zatím neuveřejníme.
    Jak to dopadlo celkem po 4 otázkách ukazuje následující tabulka:

Pořadí Start.č. Jméno 1. úkol 2. úkol 3. úkol 4. úkol Body celkem
1. 1 PC Parta 4 6 8 10 28
1. 2 Ochránci 6 8 7 7 28
3. 4 Svišti 6 7 7 6 26
4. 3 Stopaři 6 6 6 5 23

     Takže 1. místa jsou dvě. To celkem nevadí, protože nabídnuté kazety s filmy jsou taky dvě. O všem je vyrozumíme emailem. Vítězům blahopřejeme, ostatním přejeme štěstí v další soutěži a doufáme, že přibude více soutěžících kolektivů. Ty mohou ještě stále odpovídat na všechny soutěžní otázky. Odpovědi 5. až 8. budou opět vyhodnoceny v mezipořadí o nějakou tu zajímavou cenu. Tou bude tentokrát fotografie hokejisty Jaromíra Jágra.

  • Autor: Fuček Miloslav
  • Datum publikace: 18.11.2000
  • Článek zařazen do: Soutěže
  • Počet komentářů ke článku: 0 přidat komentář
  • Článek si přečetlo 3335 čtenářů

    Sdílet na Facebooku

© Stránka vygenerována za 0.0031 sec. | Aktuálně máme v databázi 8271 článků
práva na články náleži jejich autorům, provozovatel magazínu nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek.
Magazín provozuje ICOK (administrátor Miloslav Fuček)
http://icok.icok.cz | http://wwww.mfsoft.cz

Bazény na míru | Bennewitzovo kvarteto | Lady XL Fashion | Optika v Praze | Světové brýle.cz | Inspiro ERP systém | Bezpečnostní poradce | Fass-Hasicí technika | Dukla - Atletika | Dukla Praha